Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak én reagálom ezt túl,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én reagálom ezt túl, vagy lehet köztünk valami?

Figyelt kérdés

Tegnap az egyik évfolyam társam, meg az egyik haverja(akit már első osztály óta ismerek) elkísért a buszmegállóba(tudom, ez nem nagy szám, nem is erre gondoltam, hiszen már többször is együtt mentünk), de amiket mondtott, kicsit meglepődtem. Folyamatosan dicsért, hogy milyen szép vagyok, és ha még a haverjával beszélt, akkor is figyelte, hogy hogy reagálok rá. De ami a legjobban meglepett, az ez a mondat volt: *a szemembe nézett, és ezt kérdezte* Lehetséges, hogy valaha megfogjam a kezed, és így éljem le az életet?

Egyszerre köpni, nyelni nem tudtam. Éreztem, hogy teljesen elvörösödök.. és akaratom ellenére témát váltottam. Persze amikor hazáértem felhívtam, és mondtam, hogy talán. Ezt csak én értelmeztem túl, vagy tényleg lehet majd egyszer köztünk valami?

Már előzőleg is voltak ilyen-olyan megnyilvánulásai, pl. Álltam az ablak előtt, ő oda jött, szembe állt velem, egészen közel, és úgy kérdezte meg, hogy megyünk-e együtt.. Meg, ha be jön az osztályunkba, akkor külön nekem is köszön, aztán úgy mindenki másnak. Szerintetek?


2014. okt. 12. 15:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha végre nem női aggyal gondolkodnátok, akkor az élet is egyszerűbb lenne
2014. okt. 12. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Bocsánat, csak ez jutott. Akkor mondd el nekem, kérlek, a te „férfi agyaddal", hogy mire próbál célozni :-)
2014. okt. 12. 15:38
 3/4 anonim ***** válasza:

Ehhez ismernünk kéne ezt a fiút. Van, aki ilyen viccelődős, udvarlós, és nem azt jelenti nála, hogy konkrétan akar is valamit.

De van, aki csak akkor mond ilyet, ha tényleg komolyan is gondolja.

Te ismered, neked kell tudni.

De amikor felhívtad, nem derült ki? Ő mondott valamit arra, hogy te mondtad, hogy talán?

2014. okt. 12. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Eddig egy barátnője volt. És igen, viccelődős, de lehet rajta látni, mikor viccel. Amikor pedig felhívtam, akkor pedig lehetett hallani a hangján, hogy mosolyog, boldogabb, mint amikor köszönt. Csak mondta, hogy: Igen? :-) Hogy vagy?

Aztán csak beszélgettünk.. De nemigen derült ki, hogy érez-e irántam valamit.

2014. okt. 12. 15:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!