Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Anyagias pasival mit lehet tenni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyagias pasival mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Eddig sem halmozott el meglepetésekkel, de egyre jobban csökkennek ezek a dolgok. Első körben kitett magáért, az első randikra hozott nekem kisebb ajándékot. Mivel távkapcsolatban élünk, így most 2 hónapja nem láttam. Nagyon vártuk már a találkozást, de szomorúan konstatáltam, hogy nem lepett meg semmi aprósággal, sőt mindenhová meghívatta magát az együtt töltött 3 nap alatt. Én mindig kitettem magamért, ha mentem Hozzá akkor is, meg mikor jött hozzám akkor is. Fél éve vagyunk együtt, Ő külföldön dolgozik, nem okozna nehézséget számára semmi (magának méregdrága dolgokat vásárol mindig). Megjegyeztem, hogy néha segíthetne anyagilag abban, hogy kiutazom Hozzá, na ez olaj volt a tűzre. Összeveszett velem, azt mondta, olyan vagyok, mint a többi nő és csalódott bennem, szakítást fontol. Mit tehetek?
2014. okt. 12. 17:56
 1/7 anonim ***** válasza:
kukába vele
2014. okt. 12. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Te vagy az anyagias.
2014. okt. 12. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
valóban én lennék? és miért?
2014. okt. 12. 18:07
 4/7 anonim ***** válasza:
Az előző válaszolóval értenék egyet, egy pöppet jobban kifejtve... Szerintem ez amit leírtál minősíti a kapcsolatotokat. A Kérdés adott: Kit/Mit szeret jobban? Téged, vagy a pénzt? Ezt akár nyíltan is megkérdezheted tőle, és a választ figyelembe véve döntsd el, hogy folytatnád te ezt a kapcsolatot avagy sem... Ha ő egy ilyen kérdés miatt ugyanazt reagálná, hogy még neki áll feljebb akkor szerintem nincs sok értelme ezt eröltetni.
2014. okt. 12. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

4-esnek...



Mikor erről beszéltünk azt mondta, hogy Őt már annyian le akarták húzni, valakinek sikerült is, hogy mostmár nem érdekli, ki mit gondol róla. Ő magának dolgozik, keresi a pénzt, azt mondta, hogy ha később is együtt leszünk, akkor értünk dolgozik. Csuklóból lezárta ezt a kérdést.

2014. okt. 12. 18:10
 6/7 anonim ***** válasza:
erre pedig csak azt tudom mondani, hogyha szeret, nem az előző kapcsolatai alapján ítél meg téged. Nameg a kapcsolat alapja a bizalom... Hogyha nem is bízik meg benned akkor innán már egyértelmű a kapcsolatotok kimenetele :P
2014. okt. 12. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Hagyni a fenébe. Az exem is iszonyú anyagias volt, az volt a mániája, hogy ő csak a pénze miatt kell nekem. Ezért elvárta, hogy az ő fizetésének kb. a 90%-át keressem meg (informatikus, 300-400 ezres fizetéssel, közalkalmazottként ezt mégis hogy hoznám össze, a mai napig nem tudom), de véletlen se többet, mert azért a férfi keressen többet a nőnél.

Elég hamar meguntam és már mással vagyok együtt. Ő is többet keres nálam, de nem veti a szememre folyton, hiszen látja, hogy nem lehúzom, amit keresek, azt mind bedobom a közösbe és tanulok is, hogy jobb állásom legyen. Szerintem ez a normális, az anyagias kis fiúkák meg keressenek maguknak valami jófajta guminőt, azt legalább egy pohár kólára se kell meghívni.

2014. okt. 12. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!