Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, szerintetek nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, szerintetek nagyon rámásztam barátnőmre, Ti ezt annak értékelnétek?

Figyelt kérdés

Másfél éve vagyunk együtt, szeretjük egymást, most kezdtünk egyetemet Budapesten, és bár eddig sem találkoztunk túl gyakran, de most még kevesebbszer tudunk találkozni (heti egy) és akkor is azért mert fáradt, nagyrészt én megyek ki hozzá, sokáig beszélgetünk, majd alszunk. Megértem, hogy kemény neki is, és fáradékonyabb, mint én, ezért segítek ahogy tudok: viszek kaját, hogy legalább akkor ne kelljen főznie, ilyen apróságok.

Én ugyanúgy szeretgetem, meg megmasszírozom, de valahogy mintha nem kapnék viszonzást, meg mintha már nem is keresne. Erről szóltam neki, hogy úgy érzem háttérbe szorult a kapcsolatunk és igyekezzünk úgy beosztani az időnket hogy jusson magunkra is. Erre azt mondta, hogy most ez a kezdés így sikerült. Dehát enél csak több doog lesz.Most hétvégén egyáltalán nem is beszéltünk, mert szerintem a sok dolga mellett ezt úgy érzi hogy rámászok. Szóval addig nem fogok írni míg Ő nem ír, szerintem túl könnyen megkapott az utóbbi időben.

Még mindig szeret, mert mondja, csak tettekkel nem kapok effelől túlzottan sok megerősítést.. A megcsalás nem játszik, mert végtelenül vaskalapos szülők nevelték, nem lenne képes ilyenre.

Ti lányként kívülről hogy látjátok a szituációt? Mit kellenne tennem, hogy ismét felkeltsem az érdeklődését irántam? Vagy csak egyszerűen tényleg fáradt és azért nem kapok viszonzást?


2014. okt. 12. 18:00
 1/1 anonim ***** válasza:

Hol laktok?

Szerintem nem másztál rá. Ha sok a dolog és nem tudtok annyit együtt lenni, akkor hívd fel telefonon, beszéljetek pár percet (az is sokkal jobb, mint a semmi).

Csináljatok valami programot (pl. mozi, gyertyafényes fürdőzés).

2014. okt. 12. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!