Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőmre rá vannak indulva...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőmre rá vannak indulva, mit tegyek? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Mi 8 hónapja vagyunk együtt és igazából csak egy gyerek az akire féltékeny vagyok,a legrosszabb az hogy a legjobb barátnőjének egy ismerőse.nem rég ismerte meg,nekem nem beszélt róla sokat csak annyit mondott hogy jó fej a gyerek.

én nem ismerem de megnéztem egy beszélgetésüket és láttam hogy mind ketten írták a végén egymásnak hogy : puszi ami zavar eléggé.bár a beszélgetésből semmit nem tudtam levonni hogy lenne valami.így azért elgondolkodok hogy mi lehet amikor 3an vannak,mert néha van ilyen is.Szerintetek mit kéne tegyek?


2014. aug. 29. 09:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Az egyetlen lehetőséged, hogy tökéletesen szeresd,és érezze is, nem csak beszédben, úgy ahogy neki a legjobb. Ezzel az egyel tudod "elhesegetni" a konkurenciát.
2014. aug. 29. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Igen, egyetértek az első válaszolóval, mert igaza van. Ha igazán szereted, és ki is mutatod neki, nem csak beszéddel hanem cselekményekkel is, akkor nem fog neki kelleni más fiú, csak te, ha persze szeret.
2014. aug. 29. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Kérdező, nyugodj le! Bolhából csinálsz elefántot... Én minden közelebbi fiú ismerősömtől puszival köszönök el a neten, hiszen egy személyes találkozón is puszit adnánk egymásnak búcsúzáskor. Ehhez képest két éve vagyunk együtt a párommal, senki mással nem akarok lenni, sose csaltam meg és még csak nem is flörtöltem soha senkivel...
2014. aug. 29. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Személy találkozón ő is van hogy puszival köszön el,és ez nem zavar mert tudom hogy állnak egymáshoz azzal a személlyel,és nem előttem csinálná hogy lenne valami.

Ez viszont zavar,és legjobban az hogy viszonozza,az még nem érdekelne hogy csak a pasi..

2014. aug. 29. 10:15
 5/14 anonim ***** válasza:
Komolyan kíváncsi vagyok, ezen mi zavar téged. Hol van benne egy puszi szóban az, hogy bejön neki a srác, vagy hogy vele akarna lenni helyetted?
2014. aug. 29. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
4 Ez gáz. Egy nő nem pusziszkodik számára idegen emberekkel. Akkor már előrébb jár a taggal mint ahogy te azt gondolod.
2014. aug. 29. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Az első voltam.
2014. aug. 29. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Mégis hol van leírva, hogy idegen emberekkel?
2014. aug. 29. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Nem idegen emberekkel,hanem mondjuk barátaimmal,akivel ő is jóba van.

Ha idegen emberekkel pusziszkodna akkor már nem lennék vele

2014. aug. 29. 10:23
 10/14 anonim ***** válasza:

Nyugodj le azt kellene tenni és ne legyél beteges!

Semmi nincs köztük, te sem tudsz semmit felhozni. Csak azt hogy puszival köszöntek el egymástól. Amúgy meg érdekelne, hogy te miért turkálsz a másik magánéletébe.

Azt, hogy ezt írják egymásnak tök természetes, nem azt mondom mindenki, de sokan csinálják. Most ebbe mi van? Semmi. Ne legyél már féltékeny! Még jó, hogy nem az zavar, hogy beszélget egy fiúval, vagy ha már barátja van egy lánynak akkor nem állhat szóba más fiúkkal, sőt rájuk se nézhet mi? Csak azt ne mond, hogy tőled nem így szoktak elköszöni, biztos vagyok benne, hogy nem egyszer volt már rá példa, hogy írták neked, sőt személyes találkozáskor is puszival köszönsz te is. Vagy nem?

2014. aug. 29. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!