Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én reagáltam túl?

Figyelt kérdés

Van egy srác, akivel eléggé úgy viselkedünk, mintha egy pár lennénk, már több, mint egy éve, de nem akar velem kapcsolatot (már egy párszor szóba került ez). Havernak mond, de mindenki, aki lát minket azt hiszi a barátnője vagyok.

Ami pedig történt: este elmentünk hármasban inni. A "barátom" a barátjával minden nő után megfordult és előttem beszélték ki, hogy ki milyen jó nő. Ma várjuk a metrót, mondja nekem a srác: "nézd milyen jó csaj", ne érjek hozzá (a sráchoz), nehogy azt higgye, hogy járunk. Utána egy kiállításon voltunk, erre bejelentette, hogy ott van a volt nője. Kifakadtam, hogy más srác megtisztel azzal, hogy a jelenlétemben nem más csajokkal van elfoglalva (ez a srác volt, hogy még flörtölt is - ez egy éve volt, de mély nyomot hagyott). De ott van az a mondás is, hogy nem vakságot fogadunk, hanem hűséget. (Ha egyértelműen felvállalna barátnőjeként, nem lenne gond.) Mi az a pont, ameddig elmehet valaki? Túl reagáltam?



2014. okt. 12. 18:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha nem akar veled kapcsolatot egy év után se, akkor ez veszett ügy véleményem szerint..
2014. okt. 12. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Tényleg úgy viselkedik, mintha egy pár lennénk. Bemutatott otthon, a barátainak is, van köztünk minden (összebújós esték, szex), a jelenlétemben nem ölelget más nőket, de számíthatunk is egymásra, volt, hogy egész napokat végig beszéltünk, szerelmes számokat küldött nekem. Minden van, mindenki azt hiszi, csak ő nem vállalja fel.
2014. okt. 12. 18:40
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem vállal fel=?

Nem mondja ki? Vagy mások előtt nem csókol meg?

Kicsit fura....

2014. okt. 12. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mintha szégyellne..
2014. okt. 12. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Megvan mindene ami kell, de semmi kötöttség. Ezért. Mert soha senkinek nem kell azt mondani hogy nem lehet a barátnőm miatt. Mert nincs neki, de mindene megvan amit egy barátnő ad. Ő mázlista, te viszont hatalmas hülye.
2014. okt. 12. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszi az észrevételeket! :)

És a kérdés? Szerintetek túl reagáltam a szitukat vagy sem?

2014. okt. 12. 19:01
 7/7 anonim ***** válasza:
Így igen :)
2014. okt. 12. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!