Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek arról aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek arról aki egy pár hónap után teherbe esik egy fiútól? A fiúk így jobban elvesznek egy lányt?

Figyelt kérdés
20 éven felüli lányokra gondoltam.
2014. okt. 12. 20:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha szándékosan teherbe esik pár hónap után, hogy meg fogja magának a pasit, az szánalmas. Ez nem megoldás, hanem jó nagy hülyeség. Főleg 20 év felett. Jesszus... Csak a gyereket sajnálnám.
2014. okt. 12. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 RRR ***** válasza:

csak ha együtt akarták a babát,

de pasi fogásra vagy zsarolásra használni egy terhességet az igen aljas és alávaló dolog

és tök értelmetlen!!

2014. okt. 12. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hát én nem hiszem hogy házasság nélkül egy baba pont be lenne tervezve.
2014. okt. 12. 21:00
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha el akar venni, gyerek nélkül is el fog venni.

De nagy az esélye, hogy kapásból elhagy.

Vagy lehet, hogy elvesz, de megcsal vagy nem működik jól a kapcsolatotok. Te pedig átmész ezeken a dolgokon úgy, hogy még egy gyerek is ott van... Utána újabb párt találni, aki a gyerekkel is elfogad...

Megértelek, én is a 20-as éveim közepén járok, nő vagyok. Ketyeg a vekker (bár még egyáltalán nem vészesen), sokan házasodnak, vagy csak éppen azzal a sráccal akarod leélni az életed.

Egyik barátnőm öt évig könyörgött a párjának, hogy vegye el, aztán a lány megunta. Azonnal talált egy rendes srácot maga mellé, egy éven belül házasok is lettek és most várják a babát. :) De ők ahogy összejöttek együtt tervezték az életüket.

2014. okt. 12. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ja, ha tervezett volt a baba, akkor gratulálok. :)
2014. okt. 12. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ez csak egy kérdés, nem rólam van szó.
2014. okt. 12. 21:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!