Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen lehet kapcsolatban élni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen lehet kapcsolatban élni?

Figyelt kérdés

33 éves vagyok, sosem volt barátnőm, még alkalmi kapcsolatom sem volt. Teljesen átlagos hapsi vagyok, semmi extra. A legfőbb problémám mindig az volt, hogy féltem a nőktől, már a jelenlétükben remegett a kezem, elcsuklott a hangom.


Sosem tapasztaltam meg, milyen az ha az ember tizenéves fejjel úgy szerelmes, hogy mellette ott áll egy gyönyörű lány. A húszas éveim sem teltek másképp. Ábrándoztam, hiú álmokat kergettem, olyan lányokba voltam titkon szerelmes, akikkel sohasem jöhettem volna össze.


Láttam, ahogyan az ismerőseim többéves kapcsolatból lépnek ki, hátrahagyják maguk mögött a múltat, és vágják bele fejszéjüket egy újba. Sosem tudtam átélni, milyen a bulizós, csajozós, flörtölős élet huszonévesen. Itt vagyok 33 évesen teljesen egyedül, mint a kisujjam, mindenről lemaradtam.


Olvasók, ti, akik nagy valószínűséggel éltetek már kapcsolatban, mondjátok már el nekem, milyen érzés, ha van melletted egy segítő társ, egy testi-lelki barát? Milyen áldozatot hoztatok egy kapcsolat reményében? Fájdalmas-e kapcsolatban élni? Szokott-e fájni az összeveszés, a vita, a veszekedés, a féltékenykedés, a problémák? Milyen féltékenynek lenni? Vagy milyen alkalmazkodni a másikhoz?


33 évesen én már nem érzem át egy kapcsolat lényegét, nem tudnám magamról elképzelni, hogy valaki most is itt legyen mellettem. Tételezzük fel, lenne egy fantasztikus csodaszép barátnőm, egészen biztosan az őrületbe kergetném a rigolyáimmal. Úgy érzem, hogy nincs olyan nő, akit egyáltalán megérdemelnék.


Mondjátok, megérte feladni a magányt? Voltatok olyan kilátástalan helyzetben, hogy ti sem tudtátok volna elképzelni az életeteket egy párkapcsolatban?



2014. okt. 13. 00:09
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

"A mama mindig azt mondta, hogy ha új életet akasz kezdeni, hagy magad mögött a múltat"


Szerintem semmi gond nincs azzal, ha változtatni szeretnél az életeden, menj, csináld, pótold be a dolgokat, tapasztald meg milyen lehet nem üres lakásba hazaérni. Ha nem tetszik, max. visszatérsz a magányos életedhez.

2014. okt. 13. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
45%
Sz@r. Függeni kell a párodtól be kell számolni neki hol voltál,mert,ha nem számolsz be azt hiszi megcsaltad. Függetlenül meg azt csinálsz amit akarsz. Konnyen beszelek,mert én nem kapcsolatban vagyok hanem házasságban:D
2014. okt. 13. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
gondolom k-urvajó, de ha otthagy akkor meg k-urvaszar
2014. okt. 13. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Először magadat tedd rendbe,rád fér. Utána majd jöhet a többi.
2014. okt. 13. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Költő vagy?
2014. okt. 13. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Bár én még csak 20 éves vagyok, nagyon remélem hogy megtalálom a lányt, akiért érdemes élnem. És nem kötelességből számolok be neki, hogy hol voltam. Ugyanúgy megbízik bennem, mint én benne.
2014. okt. 13. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Rossz helyen kérdezősködsz. Mi pont ugyanúgy vagyunk, ahogy te. A magam részéről annyit tudok mondani, hogy bár nem adtam fel, de így, 30 felett már teljesen irreálisnak tartom, hogy kapcsolatom legyen a semmiből, minden tapasztalat nélkül. Talán az élet majd rám cáfol...
2014. okt. 13. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Én átéltem 1 év és 3 hónapos kapcsolatot és nem volt felhőtlen. Volt amikor jó volt de a túl nyomó részben rossz. Szóval igazán nem is tudom mit mondjak neked. Valamikor jó valamikor rossz ez számomra teherré vált a lány még mindig nem tudta feldolgozni hogy szakítottam vele én úgy ahogy fel dolgoztam vagy inkább nem annak örülnék ha a lány túl lépne rajtam és boldog lenne. Állandóan faggatom a barátnőjét hogy mi van az exemmel. Én csak jót akartam az exemnek meg magamnak mivel számomra érdektelen lett a kapcsoalt belefáradtam és kidobtam akkora fáradtam bele mikorra sikerült elérnem a célomat. Elértem de belefáradtam és már nem érdekel ő maga elmúlt a szerelem és már csak azon izgulok hogy egy normális lány legyen boldog legyen mivel az ő boldogsága az első de nem mellettem még most is vigyázok rá ha tudok, amikor tudok. Hajaj mit is mondjak neked :S
2014. okt. 13. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Kapcsolatban elni akar jo is lehet,ha egy hozzad hasonlo emberrel jossz ossze akivel hasonlo az ertekrendetek.Jo,h van valaki akihez lehet szolni,beszelgetni...de ennek megvan a maga rossz oldala is.


Az egyutteles egy hatalmas kompromisszum,es neha iszonyu faraszto.Veszekedes mindig rosszul esik szerintem mindenkinek,de mivel egy hazon osztoztok es szeretitek egymast ezert mindkettotok erdeke h helyrehozzatok a dolgot.


2 hazassaggal a hatam mogott azt vallom,h randizni es kulonelni a legjobb.Tehat perkapacsolat,egyutt alszotok de nem eltek egyutt.Ennelfogva senki nem szolhat bele abba h hogy elsz,a veszekedes is kevesebb es ha hianyzotok egymasnak akkor x napot egyhuzamban egyutt is tolthettek de akkor a masik nem fog beleszolni abba h miert nem inditottad be a mosogatopet.


Szoval vegulis csak a jo dolgok azok amikkel kooperalni kell:-)))))

2014. okt. 13. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
A fődíj nyertese, az utolsó válaszoló, istenem micsoda tapasztalatokat osztassz meg, könyvet kéne írnod. De komolyan, ez nagyon király ötlet. Így megesszük a kecskét és a káposztát is
2014. okt. 13. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!