Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti hogy veszitek ki részetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy veszitek ki részetek egy kapcsolatból?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, hogy a párom azt gondolom nagyon hozzá szokott már hogy én keresem mindig telón. O nem tölti fel a telóját, nem hivna fel hogy vagyok. Engem ez zavar, Benneteket nem zavarna ha mindig csak Ti...

Arra hivatkozik, miből, cigire bezzeg van pénz. Anno is kapott 60e ret de ő inkább elbulizta 2 nap alatt, simán feltölthette volna a telóját ha annyira beszelni akart volna velem.

Meg azt hogy viselnétek ha: A barátnőjéhez jött egy netről felszedett idegen pasi (meg annak a haverja), akivel még Sosem találkozott korábban, es a barátnőm meg a barátnője senkinek nem szólva beülnek hozzájuk az autóba es elmennek a városba beülni vhova iszogatni.


2014. okt. 13. 09:54
 1/5 anonim ***** válasza:
A mérlegnek mindig középen kell lennie.
2014. okt. 13. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem keresném, és akkor majd biztosan találna rá módot, hogy feltöltse a telóját és ő is keressen.

Az meg nagy felelőtlenség, hogy két idegen pasival elmentek autózni. Örüljenek, hogy nem vitték el őket sehova, ahova nem akartak menni. Csak nyilvános helyen szabad idegenekkel találkozni.

Egyébként meg minek ment a barátnőd is meg az a haver is? Olyan mintha össze akarták volna hozni őket.

2014. okt. 13. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ugyan ezt magyaráztam neki én is. Meg hogy milyen édes négyes találka lett ebből. Sz* en is az egészre, nem fogom hivni, majd csak eszre veszi magát. Bár ahogy ismerem inkabb azzal fog jonni hogy van nekem más.
2014. okt. 13. 10:33
 4/5 anonim válasza:

Én ebből azt érzem, hogy a barátodat nem igazán érdekled. Másokkal többet foglalkozik, mint veled.

Hanyagold te is ő, ne hívd fel.. És ha lép akkor érdekled, ha nem akkor szerintem tudod hány óra van!

Jártam már hasonló cipőben, és én ezt tettem.. azt nehéz volt kibírni, hogy ne telefonáljak, de muszáj volt ahhoz, hogy túl lássak a dolgokon! Ezt tudom neked is tanácsolni.

2014. okt. 13. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Keressetek más kommunikációs csatornát, én azért használom a facebookot vagy skypeot. De jogos, hogy neki is kellene téged keresnie.

Ha fontos vagy neki, úgyis keresni fog. Ha nem, nem kár érte. A párodnak te vagy az első kapcsolata? Ilyenkor előfordul.

2014. okt. 13. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!