Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakított velem a barátom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakított velem a barátom, mert nem akar megcsalni?!

Figyelt kérdés
A barátommal fél éve vagyunk együtt, minden rendben ment köztünk, szinte minden téren nagy volt az összhang, éreztem hogy szeret, törödik velem. Olyan érzésem van/volt, hogy végre megtaláltam a páromat, a másik felemet, a lelkitársamat. És bár tudtam, hogy elöttem kicsapongóó, csajozós életet élt, úgy éreztem miattam képes lesz megváltozni, hogy a személyiségem hatására majd velem minden más lesz. Hát nem igy lett..eltelt fél év és egyik napról a másikra bejelentette, hogy ő élni szeretne, de nem szeretne megbántani,fontos vagyok neki és szeret, tisztel, ezért hozta meg azt a döntést, hogy szakit velem..mert ismeri magát, a jellemét, a természetét és tudja, hogy előbb vagy utóbb megcsalna, bármennyire is jó velem. A legjobban az fáj, hogy a legelején közölhette volna velem, hogy nem tud megmaradni egy nönél. Erre a válasza az volt, hogy engem komolyan gondolt..hozzáteszem fél évig tepert értem mire beadtam a derekamat. Úgy érzem nem csak a páromat, hanem a barátomat is elvesztettem. Őszinte volt velem, de szörnyen nehéz őt elfelejtenem, hisz nem bántott meg és más lány sem áll a dolog hátterében. Tudom, hogy a fájdalom halványulni fog, idő kérdése, de most még rettenetes... 23/L
2014. okt. 13. 14:27
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Mondjuk a mai nagyvárosi életforma mellett nehéz monogámnak maradnia egy lányoknál átlagnál kicsit sikeresebb srácnak. Viszont jó csaj meg még sokkal jobban tud válogatni :)
2014. okt. 13. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

#11: nem nehezebb, mint vármikor máskor.

Tudod, ha egy ember szeret valakit, akkor egy halom csaj is próbálkozhat nála, nem fog mással elmenni.

2014. okt. 13. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Egyetértek... De nem tudom megérteni, hogy ha valaki megkap mindent mint mentálisan, mint szexuális téren, akkor miért nem tud ellenálli más p*nc*nak. Nem hiszek ebben az "ősi férfiösztön" dumában...szerintem ez pusztán erkölcsi kérdés.
2014. okt. 14. 11:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!