Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tegyem túl magam egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tegyem túl magam egy közös megegyezéssel véghezvitt szakításon?

Figyelt kérdés
Több mint két évig voltunk együtt, mivel nem éreztük magunkat jól egyes különbségek miatt, megegyeztünk, hogy véget vetünk a kapcsolatnak. Most viszont érzem, hogy bár jó döntést hoztunk, mindenről Ő jut az eszembe. Akárhová megyek a városban, minden helyről valami szép eszembe jut, és nem bírok felejteni. Hogyan lehet ezen túljutni, mit tegyek?
2014. okt. 14. 12:51
 1/4 anonim ***** válasza:

De ismerős! Én is ebben vagyok, igaz csa 1 év után de így is nagyon rossz (volt?) bár lassan, nagyon lassan elkezdek túllépni az egészen, erre rásegített egy-két dolog ami megtudtam, de mivel egy rémesen érzékeny lelkű valaki vagyok így sem lesz könnyű. (Pláne, hogy tul.képp pont akkor lett vége mikor 1 éve ismertük egymást - pont aznap /technikailag nem, de akkor ért az első megrázkódtatás. Epikus, mi?)


nem tudom hogyan lehet végleg elfeledni az egészet, magadban meg nem történté tenni vagy csak mint egy régi emlékként gondolni rá "szép volt jó volt" érzéssel és nem úgy hogy "de visszamennék oda és akkorra" vagy folymatosan agyalni hogy mit kellett volna máshogy vagy ha már ezen is túl vagy akkor azon tűnődni vajon lesz-e második valakid? Ha igen hogyan, bizalmi kérdések, az emberekben való csalódások miatt nehezebben mint addig, a következmények miatt tartódkóbban kicsit (főleg ha az ember még kisebbégi érzésben is szenved a la én magam)


Szóval nem tudommit lehet tenni. Talán az idő. De ha 1-2 év múlva is így leszel akkor a 9mm-es golyóbis az agyba.

2014. okt. 14. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Járj más útvonalon. Egy ideig biztos elő fognak jönni a dolgok, de ez nem rossz. Ki kell sírni magad (ha férfi vagy, akkor belül), ez is hozzá tartozik. Legyél sokat a barátaiddal. Egy kis környezetváltozás szerintem jót tenne neked.
2014. okt. 14. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

"ha férfi vagy, akkor belül"


Nyílván az utcán meg táraságban, ahol látnak ne, de otthon egyedül a sötétben lehet rendesen is (én nem szégyellem megtettem, többször is) - mindenki máshogy dolgozza fel a dolgokat, aki érzékenyebb (kérdezőt olvasva biztosan az, szóval nemtől függetlenül fog rendesen is sírni szegény, ha olyan a jelleme). Ha pedig valai sírni tud az nem jelenti azt hogy nyápic lenne. (Vagy manapság ez annak számít? Akkor megint csak azt mondom mindt eddig sokszor - rossz irányba halad a világ).

2014. okt. 14. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen férfi vagyok. Inkább mondjuk fiatalember. Én a barátaim előtt sem szégyelltem sírni. Az csak egy érzés, olyan mint az öröm.
2014. okt. 14. 13:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!