Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy tehetném magam túl a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tehetném magam túl a szakításon, ha a családom ragaszkodik az exemhez?

Figyelt kérdés
Amúgy sem volt sok értelme a kapcsolatnak, mivel külföldre ment, és emiatt szétváltak útjaink, de ennek ellenére megpróbáltuk a távkapcsolatot. Idővel megváltozott és meg is csalt, emiatt nagyon haragudtam rá, és próbáltam elfelejteni. Egész jól ment a dolog, de a szüleim állandóan kérdezgetnek róla, mintha én lennék a hibás, hogy már nem tartjuk a kapcsolatot. Erőltetik, meg próbálnak meggyőzni, hogy gondoljam meg magam. Pedig nem rajtam múlott, hogy így alakult. Az exem már megbánta amit tett, meg is bocsátottam, de ettől függetlenül nem tudnék újra bízni benne, meg amúgy sem hinném, hogy jobb lenne ha újrakezdenénk. El akarom felejteni, de a szüleim nagyon megnehezítik a dolgomat. És hiába mondom nekik, hogy hagyjanak vele, már ők is keresik, és felvették vele a kapcsolatot.
2014. aug. 29. 12:29
 1/5 pinkpancser ***** válasza:
Ha a szülők ragaszkodnak hozzá, akkor randizzanak vele. Te pedig éld az életed. Ha már nem tudsz benne bízni, akkor nélküle.
2014. aug. 29. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De nem értik meg és én meg azt nem értem, miért vannak oda ennyire érte. próbáltam keresni mást, de mindig találtak "hibát" a kiszemeltemben. És én nem adtam a véleményükre, mert mégiscsak el tudom dönteni, hogy mi a jó nekem, de addig nyaggattak, hogy bezzeg az exem mennyire jó volt, hogy folyton feltépték a sebeimet. Mert tényleg jó volt, de már teljesen más ember.
2014. aug. 29. 12:38
 3/5 anonim ***** válasza:
Miért nem mondod meg erélyesen, hogy megcsalt, nincs bizalom, hagyjanak már békén, mert ez neked rossz így? Nem nagyon értem, én még ilyet nem hallottam, ha tudnám, hogy a gyerekemet megcsalták, eszembe sem jutna ilyen, pláne nem másznék bele a magánéletébe.
2014. aug. 29. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ugyanez a szitu. Annyi különséggel, hogy az én drágalátos anyám (akit ezek után nem is szívesen nevezek anyámnak) megfenyegetett, hogyha nem békülök ki a barátommal költözhetek el és azt csinálok amit akarok.

Hiába magyaráztam el milliószor miért nem akarok vele lenni, nem érdekelte mert megvan érte veszve.

Ha ennyire elvetemültek mint az én anyám, akkor nem nagyon tudsz velük mit csinálni.

Jelenleg nem beszélek vele. Aztán egyszer csak rájön, hogy ki a gyermeke. De ha nem, akkor annyit ér az egész.

2014. aug. 29. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
én 15 éves vagyok, és anyám is ragaszkodott a régi szerelmemhez, igaz, nem erélyesen, de az eleján igen. de már kezdi elfogadni az új pasim. de az elején nehéz volt.
2014. aug. 31. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!