Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, nők! Ti hogyan viselné...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők! Ti hogyan viselnétek el azt, ha az a férfi akivel ismerkedtek, túl jó viszonyban van az exével?

Figyelt kérdés
Pl. napi szinten beszélnek, rendszeresen találkoznak, mindent egymással beszélnek meg, és kijelentik, hogy ez nekik természetes. Bulizni is eljárnak meg ilyenek. Ja és a férfi kijelentené, hogy azt a barátságot az exével nem szakítaná meg soha.
2014. okt. 14. 12:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Lesz@ rom.
2014. okt. 14. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

nem zavar

lévén nem vagyok féltékeny típus


am meg egy exem exével én is jóban vagyok még mindig :-)

ellenben az exemel már nem :-D

2014. okt. 14. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ez természetes. Fogadd el vagy ha nagyon zavar akkor old meg. Én is napi szinten beszélek az exemmel, a páromat nem zavarja...
2014. okt. 14. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

felhagynák a vele való ismerkedéssel!

ha keresi még az exe társaságát akkor nyilvan vonzodik is hozzá

ne pazarold az időd badarságokra

2014. okt. 14. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
az nektek természetes, hogy még együtt járnak el bulizni? és együtt alszanak, de állítólag nincs szex? meg ha az egyiknek baja van akkor a másikhoz fordul? nekem ez simán egy kapcsolatnak tűnik.
2014. okt. 14. 13:06
 6/12 anonim ***** válasza:

4es vagyok

ne akarj már harmadik lenni!!

mért állnál sorba ennél a herénél ha valakinél első is lehetsz?

2014. okt. 14. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
nem is akarom vele tovább folytatni, mert számomra ezek a dolgok nem természetesek egy szakítás után, csak kíváncsi voltam mások véleményére, és elég elszomorító, hogy a többségnek ez természetes.
2014. okt. 14. 13:10
 8/12 anonim ***** válasza:

Hát akkor pörgőrúgást neki! :D

...

Vagy lefoglalhatom én az exét.

2014. okt. 14. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
nem természetes, ne éljél az exe árnyékában!
2014. okt. 14. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Meddig tartott az a kapcsolat és mikor szakítottak? Sokáig nekem is az exem volt a legjobb barátom. 5 éves kapcsolat volt, (nekem az első) és azért is lett vége, mert már inkább csak barátok voltunk, mint szeretők. Ennek már 7 éve. Mindent megbeszéltünk egymással. Buliztunk is együtt sokszor, közös barátok is vannak. Kibeszéltük egymás pasizós és csajozós ügyeit. Ha lett valakinek vkije akkor azt be is mutattuk egymásnak. Eddig nem is volt ezzel gond, nekem egy pasim se volt rá féltékeny viszont az ő mostani barátnője nagyon az rám. Azt mondta, hogy a szerelme miatt engem fel kell áldoznia így néhány hónapja vége a barátságnak. Sajnálom nagyon, mert nagyon szerettem őt, de örülök neki, hogy magánéletileg révbe ért.
2014. okt. 14. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!