Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Jó pasik! Mennyire fontos...

Jó pasik! Mennyire fontos nektek a lány külseje, ha komolyan ismerkedtek? Egyáltalán oda mennétek ismerkedni olyan lányhoz, aki nem kifejezetten jó nő?

Figyelt kérdés

Az ápoltságon felül, mert az fontos persze és a végletektől eltekintve (nagyon kövér, nagyon vékony.) Szóval meggátolna titeket a lány külseje, hogy párkapcsolatot alakítsatok ki vele? Mert mondjuk kicsit átlagos, nem néz ki annyira jól, vagy nagyon nem tetszik valami rajta. Zavarna?

Azt is írjátok oda hány évesek vagytok. Köszi!



2013. dec. 27. 14:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ha nagyon nagyon határeset, akkor max csak úgy ha ismerem előtte, mert bevallom őszintén miért akarnék megismerni egy olyan lányt ismeretlenbe aki nem tetszik, mikor ugyanolyan esélyekkel indulok egy olyan lánynál is aki tetszik. Zavaros de remélem érted. Én mindig azt mondom hogy a belső tudja kompenzálni a külső hibákat, de vannak határok.
2013. dec. 27. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
a külső valamilyen szinten a belsőt (ezalatt nem a beleket értem) tükrözi, szóval igen.
2013. dec. 27. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Nekem fontos a külső, most kövezzetek meg de így van!
2013. dec. 27. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
felejtős vagy az tuti. főleg aki igy kezdi hogy jó pasik...
2013. dec. 27. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
TE jó csajként ismerkednél nem kifejezetten jó pasival?
2013. dec. 27. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Úgy látom, téged fordított esetben ez zavarna. :p
2013. dec. 27. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Hát ez a megszólítás elég degradáló... De egy buliban csak olyannal ismerkedek, akik bejönnek külsőre. Mondjuk buliban kalandnál többre sose gondoltam...Komoly barátnőnek valót nem egy alkoholtól bűzlő házibuliban keresek/kerestem.
2013. dec. 27. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
23f ez lemaradt
2013. dec. 27. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Csak olyan csajhoz megyek oda, aki tetszik. Mi vagyok én, magam ellensége ?
2013. dec. 27. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Csak olyan lányhoz megyek oda aki tetszik. Ennyi.
2013. dec. 27. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!