Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit tennétek ha a férfi...

Mit tennétek ha a férfi akivel ismerkedtek nemzőképtelen?

Figyelt kérdés
Nyilván nem evvel kell kezdeni az első randin, de ha egy idő után komolyra fordulna.
2013. dec. 6. 09:45
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem jó lenne mert nem szeretnék gyereket
2013. dec. 6. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem zavarna, vannak más utak is, örökbefogadás
2013. dec. 6. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

először tök jó lenne, mert nem kéne védekezni

utána már nem olyan jó, mert nem lehetne tőle gyerekem

azért mondjuk nem hagynám ott, akkor örökbefogadnék gyereket, legalább nem nekem kell megszülnöm, de azért az nem ugyanaz sajnos, szóval összességében rossz lenne

2013. dec. 6. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Vállalom: nekem nem kellene, nem kezdenék vele kapcsolatot.


Teljesen más az, ha évek óta együtt vagyunk, eldöntjük, hogy jöhet a gyerek és akkor derül ki, hogy valamelyikünk "hibájából" nem jön össze. Akkor elfogadnám, többéves, jól működő kapcsolatot nem rúgnék fel ezért, így viszont nem.

(Ha az elejétől kezdve hazudott volna nekem, akkor a többévest is felrúgnám ezért.)


Egyébként DE, ez egy olyan jellegű infó, amit "illik" már az első randik alkalmával valamilyen formában beadagolni.

Nem feltétlenül úgy, hogy "nem lehet gyerekem", de úgy igen, hogy "nem akarok".

Na, nem a bulik után felcsípett lányoknak, mert ők maguk is tudják, hogy nem komoly kapcsolat kialakításának szándékával környékezték meg őket, de a többinek igen.

Nem tisztességes olyanok idejét "rabolni", akik előbb-utóbb (elsősorban saját) gyerekre vágynak.


Lesz így is ilyen, akinek ez nem okoz gondot.

Van olyan barátnőm, aki egyáltalán nem akar gyereket.

2013. dec. 6. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Örülnék neki!De komolyan.
2013. dec. 6. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Költőnő? ***** válasza:

nem nagyon tudom elképzelni még 33 évesen sem, h anya legyek, szóval most azt mondanám, h álmom egy ilyen férfi. Azonban mivel ez később még változhat; őszintén?

Elgondolkoznék rajta.

2013. dec. 6. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Engem nem zavarna, ugyanis nem szeretnék szülni. Mindig is úgy gondoltam, hogy ha valaha is, esetleg lesz gyerekem, azt örökbe fogadom.
2013. dec. 6. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Hát szerintem ne úgy adagold ahogy itt valaki írta, hogy nem szeretnél, mert örökbe fogadni még te is lehet hogy szeretnél.

Amugy lehet elgondolkodnék a dolgon, de szerintem ez nem okozna olyan nagy problémát, hogy ezért ne jöjjek össze vele.

2013. dec. 6. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!