Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ereztetek mar ilyet?

Figyelt kérdés

Mikor velem van ugy erzem csak azert teszi mert vegtelen joindulatu es kedves es a regi kozos elmenyekre valo tekintettel nem azeretne megbantani... Szeret de ez mar nem a regi oszinte szeretet... Nem erzi kimondottan jol magat velem de probalja jol erezni magat (megha nem is szandekosan) de ez mar nem a regi felhotlen es oszinten erzes...


Ugyanakkor ezeket nem mondja ki... Nem is utal rajuk kulonosebben de teljes mertekben ezt erzem...


Felek nem lesz ennek jo vege, es en fogok nagyon rosszul jarni.


2014. okt. 14. 22:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez az a pont, ahol az okos ember elengedi a másikat.Cirkusz nélkül.
2014. okt. 14. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szeretem annyira hogy elengedjem. Ez nem kerdes...de ha o ezt meg nem erzi...? Vagy csak en gondolom tul a dolgokat...?
2014. okt. 14. 22:15
 3/5 anonim ***** válasza:
szerintem olyan nincs, hogy "szeretem annyira h elengedjem"... pláne nem a dolgok megbeszélése nélkül.
2014. okt. 14. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Anelkul nyilvan nem... Nem is ugy ertettem. De ha kiderul hogy valoban igazam van, akkor viszont De. Van olyan h szeretem annyira hogy jot akarjak neki... Hogy azt tegyem ami az o boldogsagahoz vezet.
2014. okt. 14. 22:21
 5/5 anonim ***** válasza:
én a "törődj vele úgy minden nap, mintha még mindig meg akarnád hódítani és akkor sosem veszted el" mondásban hiszek. Lehet csak ellaposodott a kapcsolat, mert én is olyan voltam, hogy amint egy pasival beálltak a szürke hétköznapok, leléptem. Most a barátom, meg olyan, hogy minden nap szerelmes verseket küld, elmondja mennyire szerencsés h vele vagyok stb és már több éve boldogok vagyunk...
2014. okt. 14. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!