Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok, ti hogy vagytok a pasitokkal a penz kerdesekben?

Figyelt kérdés

Azokra vagyok kivancsi, akik egyutt elnek.

Az en parom kint dolgozik kulfoldon, de az a fajta, akinek megsincs soha penze. Vagyis sajat magara van. Van egy kozos alberletunk, abba beszall, viszont olyan is volt, hogy en fizettem neki a kocsija koltsegeit pl.( Tankolas, kotelezobiztositas, ) Es mivel gyerkocot tervezunk, meg szepen lassan osszekotjuk az eletunket, engem zavar, hogy addig szorja a penzt ameddig van. Cikinek erzem, hogy havi 1600 eurot keres, megis sokszor en kell fizessem a cigijet is, mikor itthon van. Sosincs penze. Es zavar, hogy elvarja, hogy miutan 1 nap alatt elkolti az en 80ezer ft-os fizetesem felet, utana visszamegy ki kulfoldre, es elvarja hogy 40 ezerbol oldjam meg a havi kajamat, esetleges gyogyszert, ilyenek. Mielott megkapom, hogy penzehes hulye k.urva vagyok, elorebocsatom, hogy nem kihasznalni akarom a pasim, de ha mar egyutt elunk, akkor szerintem ezek fontos dolgok. Neki csak az a lenyeg, hogy a kocsiba legyen benzin, legyen kaja, sör, meg cigi. En nem sajnalom tole ezeket, csak akkor hagyja meg a penzt nekem is, hogy legyen meg amit en is szeretnek. Nem luxusra gondolok, de mivel nobol vagyok, szeretnek magamra is penzt forditani. Nem azt varom, hogy o finanszirozza a ruhazkodasomat, vagy a szepitkezes dolgaimat, de legalabb ne az en penzemet huzza le. Mit gondoltok?


2014. okt. 15. 16:50
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Biztos egy olyan pasival szeretnel gyermeket vallalni, aki a baratnojet sem tudja az eletebe illeszteni?

Ugy is alakulhat, hogy a gyereknek nem lesz mit enni, es o meg majd feleli a maradek penzt is..

Kicsit gaz, de beszelj vele, hatha valtozik valamit. En ilyenre nem alapoznek, hogy 1600 euro kereset mellett a fizetesem felet is felelje.

2014. okt. 15. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
ilyen embertől akarsz gyereket hát neked se sok eszed van :D
2014. okt. 15. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ez kemény! Én nem szülnék egy olyan pasinak, aki nem tudja beosztani a pénzét + az enyémet költi.

Mi lassan egy éve élünk együtt, közös kasszán vagyunk. Sokkal kevesebbet keresünk ketten, mint a te párod egyedül, mégis félre tudunk tenni új kocsira, esküvőre.


Miért nem ülsz le vele és beszélgettek el, hogy ha komolyan gondoljátok, akkor milyen nagyobb kiadások várnak rátok a következő 5-10 évben(esküvő, gyerek) és jó lenne erre félretenni havonta x összeget. Valamint elmondhatnád neki azt, amit itt is leírtál.

2014. okt. 15. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Teljesen igazad van, beszéld meg vele. Nálunk általában a barátom a saját pénzéből megoldja a szükségleteit és még ami marad azt nekem szeretné adni, persze nekem sincs rá szükségem így marad megtakarításnak
2014. okt. 15. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ilyentől ne legyen gyereked. Még gyerek ez az ember. Felnőtt létére elég szégyen, hogy nem tud bánni a pénzzel.
2014. okt. 15. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!