Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Úgy érzem a páromnak én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zita26 kérdése:

Úgy érzem a páromnak én vagyok az utolsó, teljesen megváltozott. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Lassan 3 éve vagyunk együtt, és másfél éve együtt is élünk. Az elején még olyan jó volt minden, amikor csak tudtunk együtt voltunk, éreztem hogy szeret.Kb fél éve teljesen megváltozott állandóan vagy edzeni van vagy a haverjával.Ha szabadnapos vagyok aznapra is kitalál valamit és este ér haza,lassan már csak annyit látom amig lefekszünk aludni.Bármire megkérem semmiben nem lehet rá számítani.Van hogy megígér valamit és utolsó percbe lemodja, mindíg én vagyok az utolsó.És ezmiatt sokat piszkáltam hogy ez igy nem jó, de mintha a falnak beszélnék.
2014. okt. 5. 09:30
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia, az exem ugyan így viselkedett, mielőtt szakítottunk. (Sosem volt otthon, későn ért haza, mindig volt mindenre kifogása..) Jó formán lesz@rt és nem törődött azzal, amit mondtam neki. Meguntam, és szakítottam vele. És az ő szavaival élve, neki ez így jó, átgondolta - csak egy puci volt, hogy ennyi idő után inkább megutáltatta magát velem, és nézte, hogy szenvedek. Sajnállak, de ha belegondolsz, akkor miért vagy vele?..rájössz, ha nem változtat, ti is erre a sorsra juttok. Mert ha te mentenéd, de ő nem, akkor te miért is erőlködnél, ha ő nem.....


23L

2014. okt. 5. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Csakis addig maradj egy kapcsolatban,amíg NEKED jó!
2014. okt. 5. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!Jó tudni hogy nem vagyok egyedül evvel a problémával.

Nagyon szeretem Őt és fogalmam nincs mit kezdenék nélküle, de vajon sosem fog megváltozni? Unom hogy én csinálok otthon mindent, hogy arra nem képes hogy kivigye a szennyesét hogy elmosogasson maga után.Viszont szokta mondani hogy szeret és amikor beszél a jövöről én is szereplek benne. Teljesen tanácstalan vagyok.

1. válaszoló te azóta boldog vagy?

2014. okt. 5. 10:47
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok. Igen, rám talált a szerelem, aki azóta is a párom. Persze, hogy szeret (..). Mert meg van mindene: van étel otthon, mire hazamegy, van szex, van tisztaság, ő meg éli melletted a kényelmes életét, és ezalatt te meg lelkileg összeszakadsz. (Aztán ne adj isten, hogy testi jelei is legyenek a bánatodnak.) Ha megbeszélés után is ezt folytatja, akkor szakíts. Mert nem fog megváltozni, túlságosan el ül a langyos vízben. Mindent természetesnek vesz. Csak azt elfelejti, hogy te a párja, társa vagy és nem a bejárónője vagy társalkodója. Tudom én, hogy szereted..de ez nem élet. Ne tűrd el, hogy akit szeretsz, ennyire megalázzon. (Ha szeretne észbe kapott volna már!) (Később még szidni is fogod magad, miért nem léptél előbb.) Ez az ember nem tisztel téged és semmibe vesz. Találsz majd idővel olyant, aki 1000x jobban megbecsül. Ő meg keressen egy olyan csajt, akivel ágyas és bejárónői kapcsolatban vannak, de közben meg két irányba mennek (egymás mellett élnek, és nem egymással) ......
2014. okt. 5. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!