Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Randim lesz, de nem akarom!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randim lesz, de nem akarom! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Egy hete hirtelen nagyon barátságos lett velem egy srác, és sokszor írt facebookon is. Nem gondoltam semmi komolyra, de egyik nap hirtelen randira hívott, én meg meglepetésemben igent mondtam. Tudom, hogy nem akarok tőle semmit, hogy mondjam meg neki? Randi előtt vagy után? Ha utána, akkor engedjem fizetni. Nagyon nincs tapasztalatom az ilyesmiben, segítsetek! 17/L

2014. okt. 15. 17:50
 1/6 anonim ***** válasza:
randira hívott vagy csak találkozóra?
2014. okt. 15. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mindenképp előtte mondd meg neki hogy semmi komolyat nem szeretnél tőle, de persze ne durván. A fizetős része meg szerintem evidens, mert ő hívott meg, eleve neki kell fizetnie.
2014. okt. 15. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha tudod, akkor keresd meg még előtte, pl. telefonon vagy facen és mondd el neki, hogy így érzel és lemondanád a randit is így.
2014. okt. 15. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
49%
3-as te nagyon barom vagy.Az ilyet élőbe ,ezerszer szarabb ha neten vagy telefonon közlik.
2014. okt. 15. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha kategorikusan nem akarsz elmenni a randira, ne tedd! Ha addig találkoztok valahol, mondd meg neki személyesen, ha nem, akkor írd meg neki.


Másik lehetőség, hogy elmész a randira, és ott mondod meg, hogy nem akarsz járni vele.


A srác helyében én jobb szeretném előre tudni. Nem nagy élmény, ha lélekben készül rá, hogy milyen klassz, hogy te rábólintottál, ezért joggal hiheti, hogy bejön neked, és ott forrázod le azzal, hogy mégsem:(

2014. okt. 15. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Fog ez menni zsigerből, hisz a véretekben van a félrevezetés.
2014. okt. 15. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!