Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez lányok?

Figyelt kérdés

Hogy amikor levagyok épülve kutyát nem érdeklem. Tiszta bunkók velem a lányok, köszönés nélkül elmennek a munkatarsnok is mellettem.


Mikor még rendbe jövök, vissza fogyok kicsit, vagy újra izmosodok kicsit, ugyan ezek a lányok elkezdenek flörtölni velem.


? Csak az számít ki hogyan nézz ki?


2014. okt. 15. 22:17
 1/8 anonim ***** válasza:
A párom ki volt gyúrva,mielőtt megismertem.Szóval én nem is láttam őt úgy.Most le van eresztve a szentem,de így imádom!
2014. okt. 15. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
jah minden hulye kerdesert josz nekem egy 1000-sel :D
2014. okt. 15. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
1: Persze mert a külső megfog, a belső megtart.
2014. okt. 15. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Bele van kódolva az emberbe, hogy beteg egyedtől nem akar utódot, így nyilván szexet sem. Minél jobban, egészségesebben nézel ki, annál kelendőbb leszel. Nyilván, ha "le vagy épülve", akkor meglehetősen depressziós is vagy. Az meg kinek jó?
2014. okt. 15. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
És az, amikor nincs barátnőm, akkor rám se hederítenek a csajok? Bezzeg amikor van kapcsolatom, akkor meg minden csaj velem szemez, mosolyognak, megszólítanak, kezdeményeznek jóformán! Na? Ez mitől van?
2014. okt. 15. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
5# tuti ugyanaz. Ha látnak csajjal + még szép is!! Akkor azt hiszik tudsz valamit nem lehetsz nyomi. Aki szűz vagy sok ideje látják egyedül arról azt hiszik valami nem stimmel vele, lelkileg, vagy kicsi a farka stb.
2014. okt. 15. 23:30
 7/8 anonim ***** válasza:
Hehe, ez nekem is feltűnt. Az utóbbi évben elég sokat változtattam az alkatomon, és egész máshogy állnak hozzám a nők. Egyelőre még szokatlan, nem is tudok mit kezdeni vele. :)
2014. okt. 15. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
# 5 ! Ez azért van,mert aki szerelmes,az sugárzik,nem lehet nem észre venni.
2014. okt. 16. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!