Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális ha néha nem tudunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ha néha nem tudunk beszéni semmiről?

Figyelt kérdés
barátnőmmel 4 hónapja vagyok együtt (én 17 ő 19) és néha előfordul hogy nem tudunk semmiről sem beszélni egymással. nem vagyok beszédes, de ez nagyon zavar valamiért. Ez normális? Meg ilyenkor valamiért mindig elgondolkodok azon hogy megcsal vagy nem szeret vagy valami és azért nem beszélünk, bár ez tuti nem igaz mert tényleg nem olyan csaj, ez csak azért van mert sajnos nagyon féltékeny vagyok, viszont engem nagyon zavar mert rossz kedvem lesz 1-2 napig. Mit lehet ez ellen tenni? Ez mennyire normális?
2014. okt. 15. 22:19
 1/5 anonim ***** válasza:
közös programok, hobbi, érdeklődési kör? Semmi nincs? ha ezek közül egy sincs, akkor nem értem, hoy miért vagytok együtt. Mi a párommal minden reggel 9-10 között megbeszéljük az index.hu híreit. napközben, hogy mi legyen a délutáni vagy a másnapi program. ha történik velünk valami, akkor megüzenjük egymásnak,, sosincs olyan hogy ne legyen közös témánk.
2014. okt. 15. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
én középiskolába járok még ő meg egyetemista, ezért csak hétvégén vagyunk együtt, de fbon kibeszélünk magunkból mindent hétköznap. Én tényleg el se tudod képzelni mennyire nem szoktam beszélni és nagyon lusta vagyok tehát nem szeretek sétálni. Filmet meg nem tudunk folyamatosan nézni. De nagyon szeretem, mióta vele vagyok már sokat sétáltam, mert vele jó, nade nemisez a lényeg. Csak ritkán van olyan hogy nem jön szóba semmi, nem csinálunk semmit, nem is kívánjuk egymást annyira hogy most épp szexeljünk. Ilyenkor mit csináljunk? Eddig 3-4szer volt ilyen, nem gyakori
2014. okt. 15. 22:28
 3/5 A kérdező kommentje:
azt mondja őt ez nem zavarja és tulajdonképpen engem se, csak olyankor olyan hülyén érzem magam és elkezdek azon gondolkodni hogy úristen minek vagyunk együtt ha beszélgetni sem tudunk stbstb pedig szeretjük egymást és csa ritkán van ilyen
2014. okt. 15. 22:30
 4/5 anonim ***** válasza:

Én úgy gondolom, hogy nem kell folyamatosan beszélgetni. Néha csak jó fogni a párunk kezét megölelni megcsókolni... Ha lusta vagy az nem jó, próbálj ezen változtatni, egy kapcsolatba ilyen fiatalon lendület kell sok közös program. Én világ életemben ilyen volt, elvittem jégbártól kezdve a hegyekbe kirándulni, minden létező helyre. Ez az első barátnőmnél volt, aki csak 16 volt akkoriban. Persze véget ért, de az emlékek bizonyára még benne is élnek.


Meg aztán a közös programok a közösen átélt pillanatok szintén beszéd témát szolgáltatnak. Ezért is jó, együtt elmenni, kirándulni, teázni, koncertre, moziba, hamburgerezni, bárhova :) A lényeg az, hogy színt vigyél a kapcsolatotokba, ne a szobátokba üljetek

2014. okt. 16. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Rendben van benne valami Köszi
2014. okt. 16. 19:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!