Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Néha nem szokott olyan érzéset...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Néha nem szokott olyan érzésetek lenni, hogy párotok más nőre, férfire vágyik?

Figyelt kérdés

Lehet hülye vagyok és túl gondolom a dolgokat,de a párom mesélt egy egyéjszakás kalandjáról,ami szerintem nem egészen egyéjaszakás volt,mert elötte már ismerték egymást és párszor beszéltek és találkozgattak.Párom úgy mesélte el,hogy szüksége volt már szexre mert már jó ideje nem volt senkivel.Mondta hogy eljött egy pont amikor nem érdekelte,így a baráti társaságból "kiválsztott" egy neki tetsző embert.Ahogy elmesélte nekem,az az érzésem volt hogy ő többet akart volna,persze azt is mondta,hogy az illetőnek mondta hogy többet nem akar tőle.De az illető külföldön él és dolgozik,lehet azért nem akarta.Lehet én gondolom túl,vagy féltékeny vagyok.Néha olyan érzésem van,nem egészen mondott igazat nekem.Ahogy mesélt róla,nekem olyan érzésem volt hogy igen is bejön neki az illető,csak valamiért nem alakúlhatott tovább.Az illető egy elég link alak,azt mondta azért nem akar tőle semmit.De sokszor beszélgettünk már,arról hogy ember igen is megváltozhat,majd mondta hogy ő igen is hisz abban hogy megtud változni egy ember.Ilyenkor olyan észés fogott el,mintha ő rá gondolt volna.Meséltem neki hogy volt egy barátom,aki hasonló kaliber és virágról,virágra szállt,majd egyből vissza kérdezet hogy és sikerült megváltoznia?Megint az ugrott be,vajon az az ember miatt kérdezi?

Nem tudom,lehet én reagálom túl és én kombinálok,de néha ilyen érzésem van hogy,ha lenne rá mód,lehet inkább azzal az emberrel lenne.Sokszor látom amikor facebookozik,akkor mindig elolvassa az illető bejegyzéseit.Miközben az exe akivel 6 évig volt együtt,őt még az ismerősök közül is letiltotta.Tudom most lehet hülyének néztek,de mi a véleményetek?


2014. okt. 17. 07:49
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Uh, nem irigyellek. Én is kombinálok, és attól félek, lenne is okom a kombinálásra.

Szerintem még érdekli őt az illető.


Nem emlékszem, hogy a történetben kaptam volna utalást rá, te a férfő vagy a nő vagy a történetben? Ez azért érdekelne még :)

2014. okt. 17. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
férfi*
2014. okt. 17. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Én vagyok a férfi aki feltette a kérdést.
2014. okt. 17. 07:57
 4/15 anonim ***** válasza:
Ha kellene neki,akkor biztos vele lenne.
2014. okt. 17. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Veled van téged szeret,ez a lényeg,minek kombinálsz,agyalsz ilyeneken! Az a múlt volt,élj a jelenbe!
2014. okt. 17. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Első vagyok.


Hát azért érdekelt, mert a nők szerintem intenzívebben tudják megélni az ilyen "vágyódást".

Persze, egy férfi is vágyódhat intenzíven más iránt egy ilyen történetben, de a nőt valószínűbbnek tartom.


Nagyon sajnállak. A történet szerint is az egész kezdeményezést anno a párod kezdte, és egy nő nem fekszik le akárkivel (jobb esetben), csak azzal aki érzelmi alapon is szimpatikus számára.


Beszéld meg vele, ha szerencséd van, akkor nem terelni fogja a témát és hazudozni, hanem bevallja, hogy mi a helyzet.


Hogy ezek után mi lesz a folytatás, az rajtatok múlik.


Együtt éltek amúgy? Hány évesek vagytok? Mióta vagytok együtt?

2014. okt. 17. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

ma 08:01


Igen ő kezdeményezte a dolgot,ami nem gond,emberből vagyunk vannak szükségletek.Azt mondta mindenképpen olyan emberrel akarta,aki tetszik neki.Azt mondta már az elején neki hogy csak ennyit akar pont,semmi többet.Azonban én úgy gondolom a szíve mélyén nem biztos hogy ez így van.Az elején nyilt lapokkal kezdtünk,és becsületre méltó hogy elmondta.De voltak olyan megjegyzések,amire azt gondoltam hogy ha lehetne akarná.

Az elején,amikor beszéltünk róla,nem terelt,de kicsit zavarna volt,amikor hirtelen spontán felhoztam a témát,majd még párszor beszéltünk róla,akkor már nem volt zavarba.Mindig megnyugatott hogy nyugodjak bele,nem kell neki az az ember,annyit nem érne meg neki és amikor megtörtént,akkor onnantól neki megszűnt az egész,csak illuzió voltak vele kapcsolatban.

Amúgy én 31 vagyok ő 29,együtt élünk,lassan 2 éve vagyunk együtt.Amikor összejöttünk,akkor elötte 5-6 hónappal volt együtt ezzel az emberrel.


ma 07:57


Ne legyél biztos abba...1500 km távot nehéz leküzdeni..szóval közbeszólhatott a dolog.

2014. okt. 17. 08:09
 8/15 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy tényleg nem is érdekli.

Teljesen kívülállóként, hogy nem ismerlek titeket, nehéz bármit is megítélni.


Ha ez a bejegyzés olvasgatás nem lenne, akkor talán meg is nyugodhatnál. :)


Szerintem lepd meg egy vacsival otthon, vagy valami aranyos dologgal, mutasd ki, hogy szereted, és rendben lesz a dolog :)


Közben pedig azért járj nyitott szemmel, de ne hagyd hogy ezek a kellemetlen érzések felülkerekedjenek a szerelem felett.


:)

2014. okt. 17. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
A 8-as válasz az első voltam :)
2014. okt. 17. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Szerintem nem érdekli. Én is megszoktam nézni bejegyzéseket ok nélkül.
2014. okt. 17. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!