Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Néha nem szokott olyan érzéset...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Néha nem szokott olyan érzésetek lenni, hogy párotok más nőre, férfire vágyik?

Figyelt kérdés

Lehet hülye vagyok és túl gondolom a dolgokat,de a párom mesélt egy egyéjszakás kalandjáról,ami szerintem nem egészen egyéjaszakás volt,mert elötte már ismerték egymást és párszor beszéltek és találkozgattak.Párom úgy mesélte el,hogy szüksége volt már szexre mert már jó ideje nem volt senkivel.Mondta hogy eljött egy pont amikor nem érdekelte,így a baráti társaságból "kiválsztott" egy neki tetsző embert.Ahogy elmesélte nekem,az az érzésem volt hogy ő többet akart volna,persze azt is mondta,hogy az illetőnek mondta hogy többet nem akar tőle.De az illető külföldön él és dolgozik,lehet azért nem akarta.Lehet én gondolom túl,vagy féltékeny vagyok.Néha olyan érzésem van,nem egészen mondott igazat nekem.Ahogy mesélt róla,nekem olyan érzésem volt hogy igen is bejön neki az illető,csak valamiért nem alakúlhatott tovább.Az illető egy elég link alak,azt mondta azért nem akar tőle semmit.De sokszor beszélgettünk már,arról hogy ember igen is megváltozhat,majd mondta hogy ő igen is hisz abban hogy megtud változni egy ember.Ilyenkor olyan észés fogott el,mintha ő rá gondolt volna.Meséltem neki hogy volt egy barátom,aki hasonló kaliber és virágról,virágra szállt,majd egyből vissza kérdezet hogy és sikerült megváltoznia?Megint az ugrott be,vajon az az ember miatt kérdezi?

Nem tudom,lehet én reagálom túl és én kombinálok,de néha ilyen érzésem van hogy,ha lenne rá mód,lehet inkább azzal az emberrel lenne.Sokszor látom amikor facebookozik,akkor mindig elolvassa az illető bejegyzéseit.Miközben az exe akivel 6 évig volt együtt,őt még az ismerősök közül is letiltotta.Tudom most lehet hülyének néztek,de mi a véleményetek?


2014. okt. 17. 07:49
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

"emberből vagyunk vannak szükségletek."


Igen, pl pár óránként pisilnünk kell, innunk és ennünk. A szexuális vágy az egy olyan dolog, amit egy egészséges önuralommal bíró ember tud kontrollálni. Főleg egy nő...

2014. okt. 17. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Utolsó.Igen ez igaz.De meddig,azért 1.5 év szex nélkül,megértem ha egy nő is szexelni akar már végre.
2014. okt. 17. 08:55
 13/15 anonim válasza:
Szia. Valószínű, hogy csak izgalmas esetleg erotikus élmény volt neki ezért pozitívan emlékszik rá egyértelműen, Ettől még nem vágyik feltétlen másra. A baj akkor kezdődik ha nem érdekli a szex annyira, nem nyavajog, hogy csináljátok vagy nem kezdeményezi egyáltalán, mert akkor már kicsit újdonságra vágyik és mással kalandozik a fantáziája. Hozzáteszem ez nem MINDEN nőnél van így viszont ismerettségi körömbe sajnos egyre gyakoribb.
2014. okt. 17. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
13-as pontosan megfogalmazta!
2014. okt. 17. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 Mr.Z85 válasza:
Mindenkinél van olyan hogy másra vágyik.
2014. okt. 18. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!