Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak! Benneteket zavar, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Benneteket zavar, ha egy nő sikeresebb?

Figyelt kérdés
25 éves vagyok, egy társadalmilag eléggé megbecsült munkám van, mindig is volt cél az életemben, ami motivált. 4 hónapja randizom egy velem egyidős férfival, aki tanult, értelmes, mindenről van véleménye, de jelenleg állást keres, hazaköltözött a szüleihez, és élvezi, hogy csak úgy "elvan". Gond lehet ez hosszabb távon? Van valaki, aki hasonló cipőben járt már? Mindkét oldal véleményére kíváncsi vagyok.
2014. okt. 17. 20:02
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem zavarna, inkább értékelném amit elért.
2014. okt. 17. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szeritem nem vallannak be de nem esik jol nekik.
2014. nov. 2. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

A párodat konkrétan nem ismerem, de sok férfit zavar ez. És sokan ezt úgy kompenzálják, hogy kisebbítik a nő érdemeit, rombolják az önbizalmát, megsértődnek vagy épp argesszívek lesznek. Sajnos a társadalmunk a férfiakat felsőbbrendűségre neveli, és rohadt nehezen veszi be az egoista gyomruk, ha egy nő bármiben jobb náluk. (Lásd például: "a nők nem valók vezető pozícióba", "a határozottság nem szexi" "egy igazi nő felnéz a párjára" ...stb. )


Szóval van esélye, de remélem, hogy barátod nem ilyen.

2014. nov. 2. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
34%
Igen, mert a legtobb nonek mar onmagatol is tul nagy egoja van igy alapbol azzal kell kezdeni minden ismerkedest, hogy egot kell rombolni...
2014. dec. 6. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Akit zavar, az nem férfi, csak egy önző, dedós óvodás.

Értelmes ember örül a másik sikereinek. Főleg ha egy szerettéről van szó.

2014. dec. 7. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
BÜSZKE LENNÉK RÁ,ha még jól is keres akkor pláne,de azért a pasit zavard el melózni
2015. jan. 16. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nincs ilyen.


Obama, 53/F

2015. jan. 16. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Attól függ, önmagában attól, hogy egy nő sikeresebb, nem érezném rosszul magam még akkor sem, ha munkanélküli lennék - de ha ezt a sikerességet valamilyen módon hangsúlyozná előttem, vagy éreztetné velem, akkor az nem esne jól és hosszú távon gond lenne.


De ezt inkább a másik ember személyisége miatt érezném így, nem pedig amiatt, amit elért.


Fordított esetben ugyanígy lenne: számomra diplomás, viszonylag sikeres férfiként sem lenne probléma, ha épp olyan lánnyal randiznék, aki épp munkanélküli, de az már nem tetszene, ha látnám, hogy úgy általában nincs jövőképe, nincsenek céljai, "csak úgy elvan".

Ilyen helyzetben sem a munkanélküliséget érezném problémásnak, hanem sokkal inkább a hozzáállást.

2015. jan. 16. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!