Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítás után első éjszaka...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után első éjszaka egyedül. Hogyan éljem túl?

Figyelt kérdés

Ma lett vége a 4 éves kapcsolatomnak. Eljöttem dolgozni, most "jól vagyok", leköt a munka, meg hát csak nem bőghetek az emberek előtt..

Rettegek a ma estétől, amint hazaérek, biztos rám tör a sírás, magány, egyedüllét.. El lehet ezt valahogy kerülni, vagy esélytelen, és mindenképpen szenvedni fogok?

Kérlek, ha van valami jó ötletetek, írjatok.. :(


2014. okt. 17. 21:17
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:

Péntek este van. Munka után menny el valahová. Egy bárba, kocsmába, clubba.. És állj neki vedelni. aztán lehet, hogy összeismerkedsz egy idegen lelki szemetessel, akin kisírhatod magad.

Illetve én jártam úgy, hogy szakítás után este nekiálltam inni, és az utcán egy sötét padon zokogtam egyedül. Amikor már annyira kimerült voltam, hogy féltem, hogy elalszok, elsétáltam haza, és beestem az ágyba. Onnan már nem gondolkodsz, hogy álmos vagy e vagy sem.

2014. okt. 17. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
Ha innék, akkor mondanám, hogy rúgj be velem. De egy ideje nem iszok. Ha van kedved beszélgetni, úgy éjfélig szóval tudlak tartani, de sajnos holnap munkanap.
2014. okt. 17. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
2014. okt. 17. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 A kérdező kommentje:
Kb éjfélre erek haza, jo lenne akkor valakivel beszelgetni, egy fuggetlen emberrel.
2014. okt. 17. 22:09
 15/36 anonim ***** válasza:
Menjek holnap nagyon álmosan dolgozni? Szeretek lelki szemetes lenni, de 6-kor kelnem kell. :( Reggel 8-tól tudnék megint dumálni, ha belefér meló mellett. Vagy marad az első opció, hullaként megyek be. :)
2014. okt. 17. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
Totál átérzem ugyanebben a cipőben járok, csak nekem még normális munkám sincs ami leköthetne. Van egy rossz hírem ezen semmi nem fog segíteni csak az idő....én is azt várom, de olyan lassan megy :( Kitartást!
2014. okt. 17. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 A kérdező kommentje:

Menjel nyugodtan aludni. :)


Utolso válaszoló, neked is kitartas!

2014. okt. 17. 22:25
 18/36 anonim ***** válasza:
O, nagyon sajnalom... :( Nem is tudom hogy mit tanacsolhatnek, tenyleg... :( Nezz valami jo idegorlo horrort.
2014. okt. 17. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:

Jól van, de reggel leellenőrizlek, hogy minden rendben volt-e. :D


Nem tudom neked mi segít, én szeretem magam kisírni, ha valami bánt. Mondom ezt férfiként. :) Gyűjts be romantikus filmeket, szomorú zenéket, meg pár 100-as csomag PZS-t, oszt hadd folyjon a könny. :)

2014. okt. 17. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 A kérdező kommentje:

Pont hogy a sírást, az összomlast akarom elkerulni.

Ugy erzem, inkabb nem is akarok mar reggel felkelni.. Minek.

2014. okt. 17. 22:48
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!