Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítás után első éjszaka...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után első éjszaka egyedül. Hogyan éljem túl?

Figyelt kérdés

Ma lett vége a 4 éves kapcsolatomnak. Eljöttem dolgozni, most "jól vagyok", leköt a munka, meg hát csak nem bőghetek az emberek előtt..

Rettegek a ma estétől, amint hazaérek, biztos rám tör a sírás, magány, egyedüllét.. El lehet ezt valahogy kerülni, vagy esélytelen, és mindenképpen szenvedni fogok?

Kérlek, ha van valami jó ötletetek, írjatok.. :(


2014. okt. 17. 21:17
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:

Akkor ezek szerint nem mindenkinek működik. Nekem a sírás segít. Hagyom, hogy kitörjön belőlem, aminek ki kell. Elfojtani nem jó a dolgokat.

Ilyen butaság pedig eszedbe ne jusson, hogy nincs minek felkelni. Hogyne lenne. Az élet egy csodaszép dolog, még akkor is, ha rengeteg szar dolog történik benne. Sajnos most elértél a szar részhez. Ezen túl kell esned, utána jönni fog megint a szép.

2014. okt. 17. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 A kérdező kommentje:
Semmi nem lesz szep soha, osszeomlott most minden, az eletem, ugy érzem megszakad a szivem, vege mindennek. Nem fogom ezt tulelni.
2014. okt. 17. 23:29
 23/36 anonim ***** válasza:

A megfogalmazás helyes: úgy érzed. De valójában ez nem igaz. Lezárult egy szakasz, ennyi. Kezdődik egy másik.

Nem tudom milyen a zenei ízlésed, de én szar kedvemben sokszor őket hallgattam:

https://www.youtube.com/watch?v=Tqf6ugm61CI

2014. okt. 17. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 A kérdező kommentje:
De en nem akarok nelkule elni, nem tudok, most hazaertem, bogok mint egy ovodas, akarhova nezek emlekek mindenhol, kepek, targyak amit tole kaptam, meg az illatat is erzem, pesig mar elment, es itt hagyott orokre.
2014. okt. 17. 23:47
 25/36 anonim ***** válasza:

Dobáld be őket egy szekrénybe/fiókba/zsákba. Tudsz nélküle élni. Az már más kérdés, hogy nem akarsz. Az akarat döntés kérdése.

Azzal meg nincs baj, ha bőgsz. Nem csak az óvodások bőgnek, hanem a felnőttek is. Sőt, én soha nem szégyelltem férfi létemre, hogy szoktam sírni, ha van rá okom. Soha nem értettem, hogy mi lenne ebben a szégyen. Ugyanúgy, ahogy érzelmein kinyilvánítása sem szégyen. Ezek természetes reakciók.

Az a lényeg, hogy hülyeséget ne csinálj. Eltelik egy kis idő, és már nem te magad sem fogod érteni, hogy miért voltál most ennyire elkeseredve.

2014. okt. 17. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 A kérdező kommentje:

Megprobalok aludni, bar nem hiszem, hogy sikerulni fog.


Fekudj le te is, nehogy miattam faradt legyel reggel. :)

2014. okt. 18. 00:06
 27/36 anonim ***** válasza:
Már mindegy, a munkahelyem profitkiesése a te lelkeden fog száradni. :D Jó éjt. Remélem sikerül aludnod.
2014. okt. 18. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 A kérdező kommentje:
Hát ez borzalmas...
2014. okt. 18. 01:19
 29/36 anonim ***** válasza:

Jó reggelt! Sikerült aludni?

Reggel elaludtam. :) Utólag rájöttem, hogy a telefonon az ébresztő csak hétköznapokra van beállítva. :D

2014. okt. 18. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 A kérdező kommentje:

Kb 2 orat, ha aludtam, de inkabb azt nem neveznem alvasnak. Eleg sz*r lesz igy.

Meg hany ilyen ejszakam lesz? :(

2014. okt. 18. 13:33
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!