Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mikor tudom magam túltenni rajta?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor tudom magam túltenni rajta?

Figyelt kérdés

Próbálom röviden megfogalmazni..

Több mint 2 éve megismertem egy lányt,aki nálam egy évvel fiatalabb..első látásra megtetszett,ilyen lányt képzeltem el magamnak..Sokat beszélgettünk Facebook-on,és elhívtam egyszer randizni de valami okból nem jött el,kitalált valamit..és ez utána többször is próbáltam elhívni de semmi..és ezért sokat is veszekedtünk..vagyis nem ezért de a lényeg hogy úgy viselkedtünk mint a házaspárok..volt hogy hetekig nem beszéltünk..de mindíg írt vagy Én írta m neki..

Szóval több mint 2 év alatt nem is adott esélyt nekem..

Idén meghívtam a szülinapomra,eljött..

Próbáltam vele beszélgetni de én nem vagyok egy beszédes típus..na mindegy..

Most pedig jár egy sráccal..

Ez annyira nem is zavar,csak az hogy nekem 2év alatt nem is adott esélyt,ennek a srácnak pedig igen..és nem telt 2évbe hogy találkozzanak..

Persze,tudom hogy ezen túl kellene lépnem..de egyszerűen nem megy mindíg a fejemben van ez a dolog..

És talán ez miatt vagy nem tudom,de nincs barátnőm,pedig páran szeretnének velem járni..de egyszerűen nemet mondok mindenkinek..

Azt sosem mondtam a lánynak hogy szeretem,mert nem dobálózok ilyen szavakkal,de valamilyen szinten hiányzik..Vagy nem is tudom mert már annyi minden történt hogy igazából nem is hiányzik..Egyszerűen nem tudom megfogalmazni..

Kb.ennyi neharagudjatok a fogalmazásért,remélem valamennyire érthető..

Én 18/F Ő 17/L



2014. okt. 17. 22:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Holnap reggel 9 óra 38 perckor.
2014. okt. 17. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az idő elteltével egyre jobban homályosodni fog, viszont ha erős kötődés, akkor lassabban homályosodik és csak egy új nő/ egy új arc tudja teljesen eltüntetni.


Ha elég homályos lesz (idő kérdése), akkor egy másik nő fog a helyére lépni.

2014. okt. 19. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ne keresd (tudom, hogy nehéz).

Nézz vele szembe: plátói a dolog. Ha akart volna összejött volna veled.

Sok ilyenem volt, a sors mindig gondoskodott róla, hogy km-ekben távol kerüljünk egymástól.

Elveszi az időt.

2014. okt. 19. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!