Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha azt mondja a csajszid hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha azt mondja a csajszid hogy a lányának nem tetszel de a sex jó velem akkor mit tegyek?

Figyelt kérdés
Egy romantikus hosszú sztori áldozata vagyok! Ha kíváncsiak vagytok le írom.

2014. okt. 18. 05:16
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Írd le,ha van kedved.
2014. okt. 18. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
koran van meg ahhoz :D
2014. okt. 18. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Fél4 óta nem tudok aludni.Ha jó hosszú a love story,lehet,hogy sikerülne.
2014. okt. 18. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Tényleg nagyon hosszú lehet,ha még mindig írod...:)
2014. okt. 18. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 Egy senki. ***** válasza:
Na ezt hallani akarom.!
2014. okt. 18. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

akkor csak dugjadacsajt nem kell hozzá a lánya

akkor csináld ha nincs otthon a gyerek, vagy éjjel csendben, ha tudjátok úgy :-) :-)

2014. okt. 18. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Attól függ mekkora a "kislány". Lehet, hogy hallja az "eseményeket" és csak szimplén irígykedik. Ha így van borítsd meg egyszer őt is.. :D :D :D
2014. okt. 18. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Jaj akkor kezdem:) Szóval 3 hete ismertem meg egy hivatalban ,mindig ott volt intézni ügyeket mint én.És szóba enyelegtünk mondta kidobta a pasiját:) Hát magamba van ilyen de ahogy elkezdtem nézni csinike tetszik:) Na akkor hajrá!Pikk pakk lett téma a vége név és telszám csere:) Az nap facén bejelöltem:) Hát másnap tali dumcsi milyen szemét a világ:) Ez volt szerdán:) Pénteken már séta a városba meg vacsi .Szombaton elment 3 barátnöjével vidékre welnesbe és hív most üljek a motorra mert kíván!:)
2014. okt. 19. 03:59
 9/16 A kérdező kommentje:
Persze lementem 3 hónapja voltam külön feleségemmel hát a természet hívott!:D Olyan napot töltöttem vele a szobában csak na:) Alig bírtam haza jönni a motorral:D Aztán vasárnap nem taliztunk és hétfőn csak össze futottunk de kedd nála aludtam és akkor fel lettek a kedélyek borzolva.Fia 17 éves kicsit fura volt,lánya 20 nem csúnya azt elküldte a pasijához . Ismét kemény este volt.Azóta nem tudja mit akar.
2014. okt. 19. 04:02
 10/16 anonim ***** válasza:
Kiadnám az útját. A csajszimnak ne veled legyen jó a szex. :)
2014. okt. 19. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!