Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Létezik olyan, hogy egy anya...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan, hogy egy anya keres pasit a lányának?

Figyelt kérdés
Különösen érdekelne, hogy az anyák mit gondolnak erről.
2014. szept. 13. 13:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Nagyon is van...nekem pl erovel hozna ossze az ismeroseimmel es nem erti hogy nem lesz semmi
2014. szept. 13. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Felenk regen, sok sok evekkel ezelott igy volt, hogy a szulo dontotte el, hogy ki lesz gyerekuk ferje, de manapsag nem divat... Es jobb is. Mert ezert volt egy csomo nem idealis kapcsolat...


En azt gondolom manapsag, csak azok az anyukak foglalkoznak ilyennel, akik azt akarjak, hogy lanyuknak minden tokeletes legyen...Altalaban az egy gyerekes anyuka ilyen.


Ismerek olyan anyukat, aki eldonti a lanya helyett, hogy mi jo neki, hogy pl ne azt a ruhat vegye fel, mert abban nem tetszik meg a fiuknak, vagy ne igy csinalja, hanem ugy stb. Talan ok szolnanak bele, hogy neked egy ilyen fiu sokkal jobb lenne, mint egy amolyan. Nem elitelem ezeket a noket, de azert volna mit valtoztassanak eletukben, mert igy nem mindent megadnak a gyereknek, hanem elveszik toluk az olyan dolgokat, mint pl dontes hozatal, maganelet, stb. De nem ismerek konkret szemelyt, aki a lanyanak keresne pasit. Felenk mara mar tuti nincs ilyen. >>mivel annak nagy hire lenne a faluba<< >:D<


[es bocsi, hogy nem egy anyuka vagyok, s megis kifejtettem velemenyem]

2014. szept. 13. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Az én feleségem a következőket gondolja:


Minden pasi pedofil! 2 kislányunk van és 1 fiúnk. Alig várja majd, hogy a gyerekek felnőjenek és kikezdjen velük, mivel nem az ő vére!


Külföldön dolgozom és ezért nem ismerkedik senkivel, pedig csak 3-szor vagyok otthon egy évben.


Ez az Ő véleménye. Nekem ez így hasznos, legalább nem csal meg. És persze így, én sem őt.


~45F

2014. szept. 13. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Balázs Show-ban láttam, mikor még ment, hogy egy nő a fiával jár rendszeresen csajozni és több csajnak is beajánlja a fiát
2014. szept. 13. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
ismertem ilyet. anyuka a lépcsőházban lakó srácot szólította le, hogy elmenne -e randira a lányával. a srácnak irtó ciki volt, mert a lány minden rosszindulat nélkül ronda. a fiú nem győzte lepattintani anyukát, hogy jaj hát vizsgaidőszak van, jaj most elutazom, stb. anyukának kellett egy fél év, mire letett róla. a lánya nem tudott erről, csak feltűnt neki, hogy kerüli őt a fiú, ha ő lifttel ment, a srác inkább lépcsőzött. mikor kiderült, neki volt ciki, és bocsánatot kért a sráctól az anyja miatt. nagyon gáz.
2014. szept. 13. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
#3 szerintem pedig a te feleseged a pedofil mar meg ne haragudj!
2014. szept. 13. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

az anyás lányokkal mindig baj van

meg az ijeneknél van az utálatos anyós is vigyázzatok vele

2014. okt. 18. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!