Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért csinálja ezt az exem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt az exem?

Figyelt kérdés
Ma szakítottunk fél év után a barátommal...Egy hétig nem beszéltünk, nem keresett, írtam neki egy hosszú szakítós levelet hogy akkor ennyi és arra annyit írt nagyjabol hogy Rendben. Utána még veszekedtünk egy két sort, és utána mondtam hogyha szeretett volna, nem így viselkedik...mondta hogy ő még most is szeret. De akkor nem értem miért csinálja ezt és megsem próbálja jóvátenni amit elrontott.

2014. okt. 18. 16:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Most vagy tényleg nem szeret már, csak próbálja szépíteni a dolgot, vagy túl makacs h visszakönyörögje magát. Amúgy miért nem beszéltetek 1 hétig? Ez normális, volt korábban ilyen? Ki szakított? Több részlettel mi is többmindent tudnánk írni, ennyiből erre tudtam következtetni...
2014. okt. 18. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Sokat veszekedtünk, és én olyan vagyok, hogy mindig megmondom, ha valami nem tetszik, és szerintem ezvolt a baja, hogy ő ezt úgy vette le, mintha mindig bele akarnék kötni...(pedig nem) És nagyon összevesztünk már mult héten egy kisebb veszekedésből lett ez hogy éejet szakítani fogunk, mondtam neki, hogy találkozzunk élőbe, de aztmondta, ő inkább most gondolkodna és énis tegyek így.
2014. okt. 18. 16:27
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát igen a veszekedés megölheti a kapcsolatot. Lehet nem hazudott mikor azt mondta, hogy szeret, de elege van a veszekedésekből ami érthető is. Gondolom te is makacs vagy és a világért sem látnád be ha hibázol, mindig tőle várod el h bocsánatot kérjen és elege lett. Szerintem nem akarná újrakezdeni, úgyis tudja h ugyanezt folytatnád, nem változna semmi és ennek így nincs értelme.
2014. okt. 18. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Írtál neki egy szakítós levelet,írtál,nem szemtől szemben.Mi vagy te dedós?

A másik azért csinálja mert elsőnek az neki felfoghatatlan volt hogy otthagyod,így annyit tudott írni hogy rendben,utána amikor felfogta pedig veszekedett veled,mert szeretett,te pedig otthagytad.Magyarul azért mert összetörted a szívét.

2014. okt. 18. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Igen de szerintem teljesen jogos dolgokon akadtam rá ki, ha gondoljátok leírom privátban...

Igen, szerintem is nagyon gyerekes, de mint már írtm, én szerettem volna vele élőben megbeszélni, és ő mondta, hogy nem, valamit tennem kellett, és nem akartam már tovább húzni.

2014. okt. 18. 16:49
 6/6 A felhasználó ***** válasza:
Nekem is nagyon úgy tűnik, hogy az exed úgy gondolja hogy te vagy a hibás, bármi is történt. Talán nem érzi hogy szeretnéd. Egy kapcsolat kétirányú utca, nem csak a férfinek kell teperni.
2014. okt. 20. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!