Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Honnan tudjam, hogy igazából...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudjam, hogy igazából hogy vagyok a szebb?

Figyelt kérdés

Göndör hajam van, viszont nagyon szálas és száraz göndören, akárhogy kezelem(a fodrász se tudott nagyon rá már mit ajánlani).

Nos, régen a barátom mondta, hogy kisimított hajjal szeret jobban. Egy ideje (kb. fél éve) folyton vasalom a hajam, ha a barátommal találkoztam, vagy ha fontos helyre mentem. A férfiakon is észrevettem, hogy csak akkor néznek meg, ha egyenes a hajam. Egyenesen puha, élettel teli, és SOKKAL jobban áll. Legalábbis azt hittem. A barátom egy ideje mondja nekem, hogy Ő jobban szereti göndören a hajam. Az emberek 90%-a szerint(köztük szerintem is) egyenesen sokkal szebb, a barátomat viszont múltkor megkérdeztem, és mostmár azt állítja, hogy szebb göndören. Nem tudom, hogy igazat mond-e.

Tudom, hogy jelentéktelennek tűnik, de azóta mondja, hogy jobb göndören, amióta közölte a fodrász, hogy ne vasaljam. Nem tudom, hogy tényleg így tetszek-e neki, vagy sem...

Namost a gond, hogy holnap egy fontos helyre megyünk, viszont a párától félek, hogy begöndörödne a hajam. Viszont holnap NAGYON tiptopp akarok lenni.

Lehet, hogy buta kérdés, de fiúk, nagyon sokat számít a haj?

Honnan tudhatnám, hogy a barátomnak téynleg mi tetszik?

Én érzem, hogy most nem mond igazat.:)


2014. okt. 18. 23:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Linkelj képet!
2014. okt. 18. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
BRASIL CACAU
2014. okt. 18. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem egy emberen a haj a legfontosabb, legyen férfi vagy nő. Az arot nézi meg mindenki először, az első benyomások innen indulnak, és az arcon a haj a legfeltűnőbb jelenség.

Én pasi vagyok, volt rövidre vágott, átlagos hajam, sok sikert nem értem el vele, de mióta megnövesztettem (elég dús), azóta szinte mindig akad pár csaj, akivel lehet flörtölni. Nemtől függetlenül a haj szerintem elsődleges. Nyilván sok mindenkinek van egy jól bevált, de aki nem biztos magában, az hozza azt a szintet, ami szerinte jól áll neki. És más is díjazni fogja, hidd el.

Ha ez munkával jár, jelen esetben göndörítés, sztem csináld meg, a barátodnak úgyis mindegy, neki mindenhogy tetszel. De ezt csak te érzed belülről. Ha neked jobb, az önbizalmad nőni fog, így mindenki más is jobbnak fogja látni.

2014. okt. 18. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!