Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom áthívott magához...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom áthívott magához egy lány és ő is átment hozzá! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A barátom áthívta magához a lány osztálytársát és ő is felment hozzá. Igaz, épp össze voltunk veszve, de a csaj szerelmes volt belé, meg is csókolta...elvileg nem történt semmi, csak "filmet néztek".

A barátommal már 4 éve együtt vagyunk...

F: 21, L: 19, a lány, akit áthívott: 20


2014. okt. 19. 11:09
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
55%
Megcsalt.
2014. okt. 19. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
73%
21 évesen még osztálytársa van?
2014. okt. 19. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Úgy értem, hogy főiskolán
2014. okt. 19. 11:15
 4/23 anonim ***** válasza:
51%
B assza a csőröd, mi? :)
2014. okt. 19. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
90%
Mondjuk keress magadnak egy olyan embert,aki megbecsül,ne ilyen hulladék szemét húzásain idegeskedj!Egyébként ezer százalék,hogy megcsalt.
2014. okt. 19. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
mert miért ne? miért hív át magához valakit, ha elvileg ott vagyok neki én?
2014. okt. 19. 11:17
 7/23 anonim ***** válasza:
Mint mondtam,azért,mert hulladék.Biztos akadna ennél jobb is,aki tisztel és szeret.
2014. okt. 19. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
89%
Ne komplikálj, valószínűleg csókon kívül nem volt semmi. Nem kell ezen agyalni, mert csak rosszabb lesz. Bízz benne annyira, hogy ha azt mondta, hogy nem, akkor nem :) ha meg mégis, akkor eldöntheted, hogy vele maradsz e ennek ellenére. Ha nem, akkor lelépsz, vége. Nehéz, de az idő minden sebet begyógyít. Ha meg megcsalt, akkor hidd el, találsz jobbat :)
2014. okt. 19. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

Azt mondta, hogy semmi sem történt, csak a csók, de egyből elhúzta magát. Hát nem tudom...

Meg, hogy végre volt egy jó lány barátja...de akkor sem kéne áthívni meg felmenni hozzá, ha ott vagyok én, hiszen én sem hívogatok át embereket vagy megyek fel hozzájuk

2014. okt. 19. 11:20
 10/23 anonim ***** válasza:
89%
Még ha nem is dugta meg, miért akar a barátod kettesben lenni egy olyan lánnyal, aki szerelmes volt belé és meg is csókolta (ami nálam megcsalás, de mind1)? Ha van barátnője, akkor pont, hogy minimálisra kéne csökkentenie a csajjal az interakciót, nem áthívogatni.
2014. okt. 19. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!