Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Nagyon tetszik egy fiú, meg...

Nagyon tetszik egy fiú, meg én is neki. Szinte minden nap beszélgetunk. Egyszer áthivott h aludjak nála. De nem is járunk meg semmi. Most ezzel azt akarta közölni velem h "járjunk? 15/L

Figyelt kérdés

2014. szept. 21. 10:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nem, hanem azt, hogy meg akar dugni.
2014. szept. 21. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Dugcsizni akar!

Ha belemész az azt jelenti, hogy te is akarod. ;)

2014. szept. 21. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
De én nem ! Hiszem nem is vagynk egyutt...
2014. szept. 21. 10:12
 4/13 anonim ***** válasza:

A fiúk ilyen szabadszelleműek. :)

Legalább nem köcsög a gyerek. Nem úgy akart bepróbálkozni, hogy áthív filmezni pl. és rád mászik.

Így adott gondolkodási lehetőséget is. Ha belemész, hogy ott alszol akkor ezzel jeleztél neki, hogy belemész a játékba. Szexet akar tőled, ezt elhiheted. :)

2014. szept. 21. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Úgy értem, hogy a fiú a szabad szellemű! :D

Bocsi! ;)

2014. szept. 21. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
*A fiú szabadszellemű! :)
2014. szept. 21. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Nagyon szivesen jarnék vele. De valami miatt mégis félek, h minden más lesz. Már így "barátként" is nagyon féltékeny.. :(
2014. szept. 21. 10:22
 8/13 anonim ***** válasza:
90%

Nem tudom! Ha a fiú járni szeretne veled akkor nem ezzel kezte volna. Elhívott volna randizni, felszedett volna, várt volna. Így meg, hogy áthív aludni ez tök egyértelmű. Alkalmi kalandot akar tőled. Én nem hívom át dugni azt akivel komolyan akarom. :)

Nyílván komolyat nem akar a srác, úgy van vele, hogy miért ne próbálkozhatna be. Nincs veszíteni valója. :)

Ha te kapcsolatot akarsz vele akkor ne menj bele. :)

2014. szept. 21. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Rendbe ! Koszi a válaszokat :)
2014. szept. 21. 10:37
 10/13 anonim ***** válasza:

biztos ugy gondolkodik hogy aludj nálam du..gjunk oszt ha jo járjunk... felesleges köröket megsporoljátok

naa beleméssz? hajrá

te tudod

de utána te is mondhatod hogy nem akarsz vele járni mert nem volt jó :-o :-( :-) :-D hi hi

2014. szept. 21. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!