Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm azt mondta nekem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm azt mondta nekem, hogy nyilvánosan ne nagyon csókolózzunk, de náluk pedig alig tudott ellenállni.4,5 órát voltam náluk, ebből 2 órát csókolóztunk, ha nem többet. Most akkor mire számítsak?

Figyelt kérdés

A kapcsolatunk elején vagyunk és tanácstalan vagyok ezzel kapcsolatban, hogy én most a szerelme vagyok vagy csak egy barát "extrákkal" (nem volt köztünk még szeretkezés).

Amikor náluk voltunk, akkor iszonyatosan sokat csókolóztunk, volt olyan, hogy fekve, egyszer ő volt rajtam, hol fordítva, lovagló pózban és hullámuztatta a csípőjét.

Nem volt semmilyen újjazás, csak csókolóztunk.

Nagyon szeretem ezt a lány és mem szeretném elveszíteni.



2014. okt. 19. 13:00
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
ha nagyon bizonytalan vagy, kérdezz rá, hogy miért nem szeretne csókolózni nyilvánosan. ha értelmes választ ad, amiket fentebb is írtak, akkor semmi gond, de ha próbál mindenféle hülye magyarázatot kitalálni, akkor lehet, hogy szégyell téged. :/
2014. okt. 19. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm szépen a válaszait
2014. okt. 19. 15:49
 13/14 anonim ***** válasza:
1.es vagyok , sztem akkor vállal fel vki ha tényleg fontos vagy neki és téged akar . szóval próbálj meg kitartó lenni és kedves nagyon figyelmes és ha 1 hónapon belül nincs változás akkor tuti enm tervez veled hosszabb távra. akit akarunk azt sztem felvállaljuk
2014. okt. 19. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
1 vagyok hát ha viszont megfogja a kezed akoor lehet h tényleg csak félénkebb nyilvánosan , de most én is szoktam csókolózni persze nem össze vissza faljuk egymást úgy h valahol kell xd na
2014. okt. 19. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!