Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Melyik országban élnek a...

Melyik országban élnek a legvonzóbb férfiak (személyes tapasztalataitok alapján)?

Figyelt kérdés
2009. okt. 15. 14:33
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
40%
Kenyában :-) Nekem kenyai a párom, nagyon kedves, figyelmes. Amíg nem ismertem - már bocsi, de ez az igazság -, elég bu..kó magyar pasikkal hozott össze a balszerencse.... Ezt egyébként - kérdés formájában - de itt, ezen az oldalon tudattam is, erre a magyar pasik vérig sértődtek, pedig kár, mert rossz véleményem van róluk, akár tetszik, akár nem. Hozták itt is a "formájukat". Kenyában jártam többször, ott nagyon kedvesek a férfiak a nőkkel. Barátnőim, akiknek szintén külföldi származású férjeik vannak, szintén azt mondják, a külföldi pasik figyelmesebbek az ittenieknél.
2009. okt. 15. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
34%
Ritka buta az első, vonzóságról volt szó és nem arról, hogy ki mennyire figyelmes meg kedves...egyébként Olaszország, Magyarország L19
2009. okt. 15. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
37%

RITKA BUNKÓ A MÁSODIK, NEM AZ ELSŐ!!!

Szerinted - te bunkó paraszt második -, vonzó férfi csak a külsőben merül ki - te szerencsétlen?!

Én az első vagyok és nem bunkó. Bocsi, de nálam a külső mellett INKÁBB A KEDVESSÉG, FIGYELMESSÉG DOMINÁL... BOCSI, DE TE VAGY BUNKÓ BUTA PARASZT SZERENCSÉTLEN NŐSZEMÉLY... HA NEKED ELÉG CSAK A VONZÓSÁG, AKKOR ELÉG H@LYE VAGY...

2009. okt. 15. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
38%

"RITKA BUNKÓ A MÁSODIK, NEM AZ ELSŐ!!!

Szerinted - te bunkó paraszt második -, vonzó férfi csak a külsőben merül ki - te szerencsétlen?!

Én az első vagyok és nem bunkó. Bocsi, de nálam a külső mellett INKÁBB A KEDVESSÉG, FIGYELMESSÉG DOMINÁL... BOCSI, DE TE VAGY BUNKÓ BUTA PARASZT SZERENCSÉTLEN NŐSZEMÉLY... HA NEKED ELÉG CSAK A VONZÓSÁG, AKKOR ELÉG H@LYE VAGY..."


A második részben letagadod az elsőt, plussz nyelvhasználat, gratulálok, te is igazán kedves és értelmes lehetsz :D :D Szánalom

2009. okt. 15. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
86%

Mások szerint is egyébként a magyar srácok nem rosszak, de mondjuk én az olaszoknál, spanyoloknál, portugáloknál hát nem álszenteskedek, elég sok sráccal voltam, és mondjuk egy alapvető de nagy különbség, hogy baromi igényesek magukra, de az meg tök furcsa volt, hogy hát szinte mindegyik metélt volt ... itt nálunk meg annyira nem elterjedt dolog.

Lényeg h nagyon vonzóak voltak na, ez tuti, nemtom van bennük valami .... lazábbak, sexybbek, ja meg egy szintén nagy különbség ami nekem tökre bejött, hogy abszolút nem szégyenlősek (nem egy helyen még koedukált volt a tusoló is), jó ez mellékes, bár valahogy mégis hozzá tartozik ahhoz, hogy közvetlenebbek.

2009. okt. 15. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
14%
Kell is ide a sok kenyai retek. Elmaradottak, koszosak, feketék, utcára végzik a dolgukat, 10 gyereket csinálnak egy 10 m2-es fakunyhóba. Hát gratulálok nekik!
2009. okt. 15. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

15:15

azért figyelj, ha egyéjszakás kalandokról van szó egy nyári vakáció során, akkor nyilván a vonzóság az a külsőben jelenik meg, hiszen időd sincs megismerni, szal ez most nem stimmel ...

Testi vonzódás pedig nyilván létezik a belső nélkül is, ez csupán biológia.

2009. okt. 15. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
84%

Én egy férfiban nem a külsőt látom vonzónak,hanem a belső tulajdonságait.Legyen kedves,szórakoztató,legyen türelmes,megértő,és tudjon mindig megnevettetni..

Ha az első ezeket a vonzó tulajdonságokat egy Kenyai férfiban találta meg,akkor számára ő a vonzó..

De ahogy a második író megszólta,az elsőnek sem kellett volna azt írnia,hogy minden magyar férfi bunkó!

Az én párom Magyar,és én is csak azt tudom írni,hogy nincs nála vonzóbb férfi..A fiam is a 17 évével már kész férfi,de őt sem tartom bunkónak azért mert magyar!!

A világon mindenhol vannak vonzó férfiak.Ki a külsőségek alapján,ki a belsőségek alapján ítéli meg őket!!de azért mert a párom a legvonzóbb,nem általánosítok úgy,hogy csak a magyar férfiak a legszuperebbek..

Az elsőnek csak annyit írnék,hogy nem hiszem,hogy a a második író megjegyzése a bunkósságról az azért szólt,mert neked kenyai barátod van,inkább azért,mert rögtön lefikáztad hazánk férfiait!(történetesen a páromat és a fiamat is egy kalap alá vetted!)

2009. okt. 15. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

emberek!

még mindig nem ez a kérdés sztem !

2009. okt. 15. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a svéd és norvég pasik jönnek be legjobban. :)
2009. okt. 15. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!