Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek normális, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normális, hogy a párom minden hétvégén hazajár a szüleihez?

Figyelt kérdés

Nem tudom, hogy csak én reagálom-e túl. 22 évesek vagyunk, több mint 1,5 éve vagyunk együtt, együtt is élünk már, de a barátom minden hétvégén hazajár a családjához.

Ez nekem különösen érzékeny téma, mert hét közben iskola/munka van és hétvégén tudnánk ténylegesen programozni valamit, de ő akár csak egy délutánra is, de mindig hazamegy hétvégére (holott két és fél órányi buszútra lakik Budapesttől), olyan nincs, hogy velem lenne egész hétvégén...


2014. okt. 19. 19:44
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Nade te nem mész vele soha??
2014. okt. 19. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Szerintem normális ez. Én is ezt tenném ha ilyen helyzetben lennék. Nagyon honvágyas vagyok és imádom a családomat, a házunkat, a szobámat, a kutyánkat - ezek pedig otthon várnak engem. Oké, mondjuk kéthavonta egyszer elengedhető hogy hazamenjek, de nekem fontos, hogy otthon is lehessek kicsit. Egyébként is együtt laktok, szerintem elég sokat vagytok együtt, még ha hosszabb programokat nem is tudtok szervezni. Azt viszont nem értem, hogy miért nem visz magával haza, néha megtehetné.


Összegezve szerintem nincs ezzel probléma, főleg ha csak egy délutánra megy haza, mert írtad, h "de ő akár csak egy délutánra is, de mindig hazamegy hétvégére ", akkor a többi időt veled tölti. :)


21/L

2014. okt. 19. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
De, olyan 2-3 havonta lehív magukhoz
2014. okt. 19. 20:03
 14/18 A kérdező kommentje:
Igen, ez az "akár csak egy délutánra" egyszer fordult elő (amúgy mindig hazamegy egész hétvégére), elértem nála azt legutóbb, hogy húúú együtt töltünk egy hétvégét, milyen jó lesz:) Nagyban kirándultunk szombaton, épp mondtam, hogy mit csinálhatnánk vasárnap vanak terveim, amikor beközölte, hogy dehát ő akkor haza akar menni. És haza is ment.
2014. okt. 19. 20:05
 15/18 anonim ***** válasza:

szerintem nem normalis, oke hogy neha hazajar, de igy hetente mar anyuci pici fia/lany jut eszembe.

na es mi lenne ha a szulei jonnenek hozzatok?

2014. okt. 19. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
ez nekem is furcsa picit... hisz ha együtt éltek, akkor miért pont mindig a szabadnapján van nélküled? vagy miért nem visz magaddal mindig? vagy legalább 50%-ban?
2014. okt. 19. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Ez egy betegség, függőség.

Nem tudott még leszakadni a szüleiről (anyjáról) - és valószínűleg már nem is fog.

Az pedig, hogy szíve szerint minden hétvégéjét elejétől végéig velük töltené - na, az már komoly fokozat. Innen már nem nagyon van visszaút.

Az, hogy egyszer a kedvedért otthon maradt 1 napra, csak egy reménysugár.

Én beszélnék vele, hogy te ennél sokkal-sokkal többre vágysz. Az rendben, hogy 2-3 havonta te is mész - de ő pl. volt már a te szüleidnél?

Másrészt meg a minimum az, hogy 2 hetente otthon marad a teljes hétvégére.

2014. okt. 20. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Utolsó - rátapintottál a lényegre. Ő még sose volt az én szüleimnél, nekem nagyon rossz velük a viszonyom, én se voltam ott augusztus óta. Ezért is írtam ki a kérdést, mert én meg lehet szülők terén érzéketlenebb vagyok a saját családi hátterem miatt, de úgy látom, a többség szerint ez az én véleményemtől függetlenül sincs rendben...
2014. okt. 20. 13:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!