Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális az, ha egy 20éves...

Normális az, ha egy 20éves srác nagyon ragaszkodik a szüleihez?

Figyelt kérdés
2011. máj. 25. 19:12
 1/8 anonim ***** válasza:

Ha úgy gondolod, hogy még egyenlőre nem költöznél el otthonról, sztem nem gáz.

De ha mondjuk csak azért nem mész el mondjuk egy olyan suliba pl. ami miatt koleszosnak kéne lenned, hát akkor kissé...

2011. máj. 25. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Azert mert valaki felnott, meg szeretheti a csaladjat, hiszen ott elte le az eddigi eletet, ott nevelkedett. Foleg akkor, ha szeretett csaladban nott fel, ez igy termeszetes.
2011. máj. 25. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Mit értesz az alatt, hogy ragaszkodik? Ha a szülei irányitják mindenben, és nincs egy önálló döntése a szülei nélkül, akkor gáz. Ha egyszerűen imádja a szüleit, és a család neki az első, akkor viszont egyáltalán nem gáz, sőt örülj neki!
2011. máj. 25. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

hát pl. általánosba anno volt olyan hogy táborba inkább hazajöttem, mert hiányzott fater:$


meg persze nem azért nem megyek fősulira mert nem lennék el koleszba de egyszerűen nem bírom hosszú távon a családom és a barátnőm nélkül. hiányoznak

2011. máj. 25. 19:28
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem nem furcsa!Ez természetes szerintem,addig ragaszkodj amíg megteheted.Ez az én véleményem.

21/N

2011. máj. 25. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

off: ez mókás: hiányzott a fater :)


on: szerintem nem gáz

2011. máj. 25. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
azért kicsit nevettem a kommenteden, de csak mert olyan vagányul írod le, közbe meg "szomorú" .. kicsit groteszk. na mindegy amugy szerintem cuki.. :D
2011. máj. 25. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Olyan, mint egy dán vígjáték. :)
2011. máj. 25. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!