Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyire normális...

Szerintetek mennyire normális dolog az, h ha elutazunk 2-3 napra valahova, mindig be kell mennünk puszival elbúcsúzni párom szüleihez?

Figyelt kérdés
...És mikor hazajövünk, még aznap este át kell mennünk élménybeszámolót tartani. Párom 28 éves.
2010. márc. 12. 13:20
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
91%
Az még nem is gáz.Én páromnál az unokatesókhoz is be kell menni vagy ők jönnek át mégha reggel mennek este jönnek akkor is.És nagy búcsúzkodást tartanak mintha hónapokra mennének el:S:D
2010. márc. 12. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem ez teljesen normális. Ha én elutazom bárhova több napra, én is mindig elköszönök előtte a szüleimtől, és ha hazaérek, akkor jelentkezem, hogy megvagyok épségben. Pedig 4 éve nem a szüleimmel élek.

23/L

2010. márc. 12. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
95%

Hát nem nagyon..De lásd a jó oldalát.

Ragaszkodnak, aggódnak, kíváncsiak rátok.

Még mindig jobb, mintha nem foglalkoznának veletek.

2010. márc. 12. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
88%
En nem talalok ebben semmi kivetni valot,oruljél,hogy van akihez mehettek!
2010. márc. 12. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
88%
Hol a probéma - szerintem ez a legtermészetesebb a világon.
2010. márc. 12. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
Mehetünk hozzánk is, szívesen vagyunk látva, csak náluk el van várva ez a dolog és ha egyszer nem csináljuk, akor áll a bál.
2010. márc. 12. 13:29
 7/28 A kérdező kommentje:
*k
2010. márc. 12. 13:30
 8/28 anonim ***** válasza:
50%
szerintem gáz, anyuci kicsi fiacskája biztos
2010. márc. 12. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
21%

Nálatok sem normális. Nálunk minden nap munkába menet munkából hazaérve puszi-puszi, párom szüleinek. (Együtt lakunk a szüleivel). De szerencsére 1 év után sikerült leszoktatnom őket erről,(hazaérve köszöntem és egyből mentem fel az emeletre, egy ideig volt sértődés, de megszokták mára) mert már nagyon idegesített, amúgy sem szeretek ilyen módon nyálzani. Több puszit adtam ez alatt az egy év alatt a Párom szüleinek mint a saját szüleimnek. Mellesleg Párom is 28 éves...


Párodnak ezt elmondtad már hogy ez zavar téged? Ha igen mit szólt hozzá? Mert először nektek kell ezt megbeszélni, és utána párodnak kell a szülei felé lépni. Arra készüljetek fel, hogy egy ideig sértődött fejeket fogtok látni. 22/L

2010. márc. 12. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
Ha egy-két hétre utazunk, akkor értem, de így azért nekem ez fura ebben a korban.
2010. márc. 12. 13:31
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!