Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Aki megcsalta a párját, azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki megcsalta a párját, azt hogy vitte rá a lélek hogy ilyet tegyen?

Figyelt kérdés
Most ezt első sorban attól kérdezem aki tényleg megtette. Nem gondoltatok bele hogy fordítva ez milyen rosszul esne?? Mit éreztetek? Megbántátok? Kiderült?
2014. okt. 19. 21:35
 1/6 anonim ***** válasza:
39%
Ezek nem éreznek semmit, mert nincs mivel érezniük...
2014. okt. 19. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Bosszú+ egy nehezen elengedés. Igen tettem róla, hogy mindkét pasi tudja.Nem kiderült, én mondtam.


Hogy megbántam-e? Magammal csesztem ki elsősorban, bár másnak akartam fájdalmat okozni. Mindkét esetben sikerült+magamnak is sikerült.

2014. okt. 19. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerencsére nem vagyok érintett a dologban (egyik oldalról sem), de szerintem nem a lélek viszi az ilyenekre az embereket.
2014. okt. 19. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
22%
Hogy hogy vette rá a lelkük hogy ilyet tegyenek? Sehogy. Aki megcsalja a párját annak nincs lelke.
2014. okt. 19. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
67%

Aki az 1-es hozzászólást lepontozta fejtse ki a véleményét. Ha van szívük/éreznek, akkor miért tesznek ilyet?

(én is kíváncsi vagyok rá)

2014. okt. 19. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

2 évig jártunk, az utolsó másfél évben elhanyagolt. nem foglalkozott velem, természetesnek vette, hogy ott vagyok neki, nem volt kedve szexelni velem... de amikor szakítani akartam, akkor meg beígért mindent és sírt, könyörgött, hogy ne hagyjam el. én is szerettem őt, és mivel első kapcsolat volt, ezért naiv is voltam, azt hittem, hogy tényleg megváltozik.

megismerkedtem valakivel, akivel jó barátságba kerültem. elkezdtem valamit érezni iránta... csókolóztunk. akkor jöttem rá, hogy szakítanom kell a pasimmal. megtettem, összejöttem az újjal.


szóval de, van lelkem, másfél évig tűrtem, és azzal csaltam meg, akibe szerelmes lettem, és csak csókkal.

2014. nov. 3. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!