Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Adjatok ötletet, mit adhatnék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Adjatok ötletet, mit adhatnék a barátomnak születésnapjára?

Figyelt kérdés
csütörtökön lesz a 17. szülinapja, 3 hónapja vagyunk együtt és nagyon szeretem :) ezek alapján mit tanácsoltok? ezen agyalok már hetek óta, de nem sok értelmes ötletem van, az idő pedig sürget.. abban bízok, hogy vannak itt nálam kreatívabb emberkék :)
2010. jan. 24. 18:24
 1/9 anonim ***** válasza:

Hát nekem az első ötletem, hogy add magadat szülinapjára és tölts vele egy felejthetetlen napot.

Második ötletem, hogy vegyél neki olyasmit ami mindig emlékezteti rád és rád gondol mikor ránéz, ha nem is vagy ott vele. Én is fiú vagyok és én személy szerint szeretem ezeket a dolgokat.


Úgy is tökéletes ha beveted mind2-t és akkor semmi kifogása nem lesz. Ha meg igazán normális pasi akkor nem azt fogja nézni, hogy mit adsz, hanem, hogy hogyan adod :)

2010. jan. 24. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

köszi a gyors választ :)

én úgy gondoltam, hogy a kettő együtt :D igazából ehhez várnék kicsit konkrétabb ötleteket, hogy mivel lepjem meg, lehet az tárgy vagy valami közös program aminek szerintetek örülne

2010. jan. 24. 18:50
 3/9 anonim ***** válasza:

Hát szerintem ilyenkor a legjobb közös program, hogy átmentek egymáshoz, és együtt töltötök egy délutánt vagy esetleg estét. Ha igazán szeret ennek fog lejoban örülni. Hidd el pasi vagyok én is :P

Konkrét ötlet. Háát. pl.: fényképes párna, fényképkeret, könyv vagy valami ajándéktárgy. Semmiképpen se vegyél matchboxot vagy ilyesmit :D

2010. jan. 24. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

köszi :) az együtt töltött délután vagy este biztosan meglesz, de olyat szülinap nélkül is szoktunk csinálni, tehát valahogy különlegessé kéne tenni..

amúgy a kispárna jó ötlet, csak ő már ellőtte, azt kaptam tőle karácsonyra :) közös képes valamit most nem szeretnék adni neki, mert mostanában döbbentem rá hogy egész jól tudok rajzolni és kitaláltam, hogy valentin napra egy közös fotónkat fogom lerajzolni neki

2010. jan. 24. 19:05
 5/9 anonim ***** válasza:
hátakkor nem tudom :D nekem eddig ezek voltak. és nekem is ez a rajzos téma lett volna a következő ötletem. próbáld meg romantikussá tenni azt az estét. gyertyák, szexibb ruha az átlagosnál ilyesmi :D meg jó ötlet a gravírozás is, bögre, személyre szabott köntös, törölköző :D ilyesmik :D
2010. jan. 24. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

bögrét már adtam neki, a törölköző viszont jó :D hm ez tetszik, köszi :D már csak azt kéne kitalálnom mit irassak rá.. valami olyan kéne ami nem elcsépelt sablon szöveg

de azért még várok ötleteket :)

2010. jan. 24. 19:17
 7/9 anonim ***** válasza:

Hát szerintem nézzél rá valami idézetet. pl.: "Te vagy az egyetlen férfi, aki valaha is megérintette a szívemet. És az mindig a tiéd lesz. " tudom, hogy ez ilyen örökké szóló idézet de szerintem jó és ha igazán szeret akkor lesz hatása . Amúgy meg lehet kapni olyanokat amikre már alapból rá van írva valami mint például : legjobb barát vagy szerelmemnek vagy ijesmi. Meg vannak olyanok mint például nyaklánc kulcstartó és ilyen szívalakú és fele nálad lesz fele pedig nála.


Eléggé megdolgoztatom am az agyamat xD. Most mát télleg nincs ötletem. A takarós szerintem is jó, de hiddel téleg nem ez fogja érdekelni :D

2010. jan. 24. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Éppen idézetes oldalakat bogarászok, remélem találok valami jót :D amit te írtál az olyan túl komoly, vagyis az a "valaha", végülis én is még csak most leszek 17 :D tudok 2 helyet ahol ilyet lehet csináltatni, majd megnézem milyenek vannak készen

köszön az eddigi segítséget, de ha esetleg még egy picit megdolgoztatod az agyad és eszedbejut valami jó kis idézet írj ;):) vagy ha bárki tud ilyet, szívesen látom

2010. jan. 24. 19:56
 9/9 anonim ***** válasza:
Okés. Hát én 15 múltam egy hónapja és nekem ezt írt a barátnőm :D
2010. jan. 24. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!