Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnám elérni hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám elérni hogy észre vegye magát a barátom?

Figyelt kérdés
Mostanában nagyon csúnyán viselkedik velem, lekezel, nem vesz komolyan, rondán beszél velem. Mit tegyek, hogy visszafordítsam ezt?
2014. okt. 20. 16:27
 1/7 anonim ***** válasza:
biztos megvan az oka.
2014. okt. 20. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 TheHope ***** válasza:
Hát tudod ez elég kevés infó ahhoz,hogy egyáltalán meg lehessen mondani azt,hogy miért viselkedik így veled. Lehet túl hosszú ideig voltatok együtt és már úgy érzi nem kell semmit tennie,hogy megtartson Téged,mert te úgy sem hagyod el és ez miatt ilyen a viselkedése. De ezt nehéz megmondani így,hogy se Téged,se Őt nem ismerlek és azt sem tudom mióta vagytok együtt,vagy hogy egyáltalán min mentetek keresztül.
2014. okt. 20. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hagyd magára egy kicsit. Éreztesd, hogy számodra nem minden esetben ő a megfelelő társaság.
2014. okt. 20. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
hány évesek vagytok ?
2014. okt. 24. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Én 25, ő 40
2014. okt. 24. 08:56
 6/7 anonim ***** válasza:
Tipli... csak lyuk kell neki, s te fiatal pipi husi vagy. Egy pillanat lecserélne ha neki nem tetszene valami vagy jobb lenne kilátásba. Bizony.
2014. okt. 24. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
4 éve vagyunk együtt. És nevetnél ha tudnád hogy én érzem magam öregnek ebben a kapcsolatban.
2014. okt. 24. 14:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!