Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennétek a helyemben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyemben? (óriási korkülönbség! )

Figyelt kérdés

Sziasztok!

26/F vagyok.

Volt már két-három komoly kapcsolatom, de én úgy érzem; jelenleg a karrierem a legfontosabb.

Augusztus végén voltam táncversenyen. Minden királyul ment és ahogy az szokott lenni: csevegtünk egy-két lánnyal, illetve sráccal akit szimpinek találtunk. Mi már jócskán túl voltunk a versenyen és az esti eredményhirdetést vártuk.

Odajött hozzánk egy aranyos, bájos arcú leányzó, hogy egy szőke hajú lányt keres.. stb.

Aztán mondtuk, hogy nem láttuk, tehát megköszönte és elment. Azután összefutottunk a büfében. Megkérdeztem, hogy megtalálta-e akit keresett. Mondta, hogy igen, megtalálta. Aztán szóba elegyedtünk (már ekkor szimpi volt nagyon) és mondta, hogy ő nemsoká színpadon lesz és nézzük meg, ha érdekel minket.

Na, hát mondom erre kíváncsi leszek.

A következő történt: A kiscsaj felment a színpadra. Édes kis cuki mosoly, mint valami kis tündér. Elindult a zene... Olyan táncot levágott... "AZTA!" :D

A közönség őrjöngött. Esküszöm nem láttam még vele egykorú lányt így táncolni. Hát nekem is elindult a fantáziám... (ahogy szerintem a közönség összes férfi nézőjének is).

Azután később összefutottunk, gratuláltunk neki.

Megkérdeztem, hogy hány éves.. "Most lettem 15"

"Mivan?!" Kb. ezt éreztem...

Beszélgettünk a táncról aztán megint lelépett.

Eredményhirdetés előtt még összefutottunk és mesélte, hogy a városba lesznek este, ha nyernek. Menjünk velük. Hogy a viharba ne mentünk volna?.. :D

Ők is nyertek, mi is nyertünk. . :)

Megvártuk őket a bejárat előtt. Fekete, kis szűk ruhába kijön... Na de hát hogy egy ruha ilyen szexuálisan nézzen ki egy 15 éves lányon... Dekoratív, csinos, szép arc, szép mosoly, tehetséges... és mint később kiderült okos. Hihetetlen.

Aztán elmentünk... Borzasztóan tetszett, hogy akármennyire is könyörögtünk, hogy igyon.. ő egy kortyot sem. Aztán mondta, hogy amolyan "alkalmi dohányos".. Kettesben maradtunk és beszélgettünk...

Később fb. telefon. találkák. stb.

Eleinte csak azért kerestem a társaságát, mert rohadtul aranyos és cuki volt... Aztán egyre jobban tetszett.

Két hónap múlva ott tartok, hogy halálosan szeretem. Nem kamu. Nem csak megdugni akarom. Nem szivatok senkit. Szeretem.

Meg őrülök érte.

Aztán ezt próbáltam finoman a tudtára adni. És hát édesen, borzasztóan zavarba jött. Majd ő is próbált utalni az én figyelmemet is felkeltő korkülönbségre...

Francba a számokkal..

Nem akarom, hogy ún. "liliom-tipró" legyek, de hát már egyszerűen annyira megbolondulok tőle, hogy hihetetlen.

Számomra ő a tökéletes nő. Csinos, vékony. Dekoratív. Bájos arc. Tehetséges táncos. Intelligens. Vicces. Aranyos. Maximalista. És benne van két dolog. Kislányos báj. És elképesztő szexuális kisugárzás. Próbáltam magam lebeszélni róla, de már esélytelen.

Azon gondolkodok, hogy ha már nem lesz ez a kislányos báj... akkor olyan lesz, mint egy vadmacska.

És megőrít. Megbolondulok attól, hogy nem érhetek hozzá, hogy nem szerethetem.

Arra kérek mindenkit, hogy nézzen magába és ŐSZINTÉN: Mit tennél a helyemben, ha kimondhatatlanul beleszerettél volna ebbe a lányba?

A válaszokat előre köszönöm!



2014. okt. 20. 17:10
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

hát... megértelek. nehéz helyzet.

megvallom őszintén, én nem bírnám nélküle a te helyedben.

tényleg van korkülönbség, de hát ennél nagyobb baja senkinek se legyen.

én nem tartalak vissza.

23F

2014. okt. 20. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
várjatok kicsit! :/
2014. okt. 20. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
ha csaj bele egyezik hogy járjatok az már nem ütközik törvénybe! max a szülei szólhatnának bele hogy túl idős az udvarlója
2014. okt. 20. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Őszintén szólva.. most gyökérnek tűnhetek, de azért nem akarok várni, mert nem én vagyok az egyetlen érdeklődő... szép, okos, kedves. persze, hogy ugrálnak érte a srácok. és nem akarom, hogy lecsapják a kezemről úgymond...
2014. okt. 20. 17:25
 5/17 anonim ***** válasza:
az óriási korkülönbség 20 30 évet jelent. nem egyformán érnek az emberek.
2014. okt. 20. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

A cím alapján azt hittem 30-40 év korkülönbségről van szó.


A helyedben egy percig sem tétováznék: találtál egy gyöngyszemet és csak egy kérdést tegyél fel magadnak: tudsz-e rá úgy vigyázni, hogy el ne törd a fényét?

Ha úgy érzed, tudsz elég figyelmes és türelmes lenni, akkor sok szerencsét nektek!

(Ha úgy érzed, nem tudsz, akkor írd meg a telefonszámát nekem! :) )

2014. okt. 20. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Haha. Nem adom! :D

Tényleg egy tündér. Köszönöm a válaszokat! :)

2014. okt. 20. 20:58
 8/17 anonim ***** válasza:

Két dolog.

Az egyik a "nagy" korkülönbség. Kedves ismerőseim egy 12 év korkülönbségű házaspár, ma már két felnőtt gyerekkel, boldogok meg minden, szóval 11 év is simán működhet. Egy részlet ehhez: ők "későn", az akkor szokásostól később, felnőtten házasodtak, így kevésbé volt szembeötlő a különbség.

A másik a fiatalság. Elvileg nem lenne törvénybe ütköző, ha lenne köztetek valami, de. Ő serdülőkorban van, most formálódik az egyénisége. A te egyéniséged már nem fog sokat változni, az övé igen. Ha most beleáll egy kapcsolatba, 3-5-10 év múlva valószínűleg egy másik ember lesz, más igényekkel, más vágyakkal, és a párkapcsolatban kialakult megszokások szétfeszíthetik a kapcsolatot. Attól nem tartok, hogy te kevésbé lennél oda érte, itt a kulcs az, hogy ő mikor lesz elég érett akár hozzád, akár máshoz.


Ha képes leszel vele együtt megújulni, akkor működhet, különben attól tartok, csak elnyomnád az egyéniségét, és akkor pont az veszne el, amiért belezúgtál.

Nehéz ügy ez, nem irigyellek. Próbálj meg okosan gondolkozni az ösztöneid mellett, és figyelj a lány érzéseire, jelzéseire, NAGYON.

2014. okt. 21. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Minden apro-csepro dologra figyelni fogok... es tok jo mert megy a kommunikacio koztunk. vigyazok majd h ne nyomjam el a szemelyiseget. de ma is volt valami gubanc es engem hivott egybol h menjek mar erte suli utan... szoval asszem a bizalom is oke.
2014. okt. 21. 13:33
 10/17 anonim ***** válasza:

Köztünk 17 év van, a párom javára.

19 voltam, amikor ő 36 évesen először randira hívott. Addig évekig csak barátok voltunk.


Most még nagyon fiatal hozzád ez a lány. Ki fogod bírni, hogy várj rá a szexel, ha mégis járnátok?


Helyedben, mielőtt elmondanátok otthon, hogy együtt vagytok (mindegy ki-mit mond, úgy is együtt lesztek) én sűrűn járnék a kiscsajhoz, mint barát-barát. Szépen ismerkedj meg a szülőkkel, vágódj be az apukánál, mint megbízható felelősség teljes ember. Ki ne heréljen hirtelen felindulásból.

Aztán ha ez megvan, a találkák 80%-át szülők közelében bonyolítsátok(filmezés, séta,hasonlók), hogy apuci megnyugodjon, nem kell erény övet raknia a kicsi lányára, vagy téged kasztrálni.


Nálunk, mikor kiderült, volt nagy patália, hirtelen haragból üvöltözés. De azt csináltuk, amit leírtam (haveromként ismerték meg), mikor megnyugodtak és képesek voltak már gondolkozni, eszükbe jutott, hogy a Ő nem is olyan rossz ember tulajdonképpen. Ennek már 6 éve.

2014. okt. 23. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!