Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak? Ilyen dolgok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Ilyen dolgok után még maradjak együtt vele?

Figyelt kérdés

Majdnem egy éve vagyok együtt a barátommal. Kezdetben nagyon rendes volt, aztán fokozatosan furcsa lett a viselkedése. Szinte semmiről nem lehet vele beszélni, úgy alakítja a dolgokat, hogy úgy tűnjön nincs közös témánk. Nem szeret hozzánk jönni, mert szerinte egy párkapcsolatba nem jó belevonni a családot(?) Mióta együtt vagyunk, semmit nem költözz rám. Itt nem arról van szó, hogy a pénzre mennék, de furcsa, hogy szülinapom, és névnapom előtt is pont mosolyszünet volt, nehogy vmit adnia kelljen. Kb 30 percre lakunk egymástól, de sokszor hetekig nem találkozunk, és ha igen, akkor is nekem kell mennem, és szinte érzékelteti, hogy kiváltságként kell felfognom hogy vele lehetek. Facebookon szoktunk beszélni, utóbbi időben ott se igazán kíváncsi rám, ha felfüggeszteném a fiókomat, nem is tudom hogyan érne el, mert telefonon, csak úgy szinte sose hív fel mert az pénzbe kerül....Egyébként csaqja biztos nincs, totál magának való, ezt a tesója is alátámasztja, ők se értik a viselkedését.

Ti mit tennétek a helyembe? beszélgessek el vele, csak csak simán adjam ki az útját?


2014. okt. 20. 17:30
 1/7 A kérdező kommentje:
*ja és mindezek mellett néha előtör belőle, hogy jajjde szeretlek, mert hogy én milyen jó vagyok hozzá....
2014. okt. 20. 17:32
 2/7 anonim válasza:
100%
Hagyd el. Az ilyen nem érdemli h veled legyen
2014. okt. 20. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 GipszI ***** válasza:
Egyetertek az elottem szoloval.
2014. okt. 20. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerintem se maradj vele. Mintha nem is érdekelné, hogy mi van veled.. nekem ez nagyon rosszul esne. :/

20/L

2014. okt. 20. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ne maradj vele. Ennek így semmi értelme. Ez nem is párkapcsolat.
2014. okt. 20. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
az utolsó válaszoló pont leíta amin őrlődök egy ideje, hogy ez igazából nem is nevezhető párkapcsolatnak...mégis nehéz tőle elszakadnom. Mire lépni akarnék mindig történik egy olyan hogy vele maradok.
2014. okt. 20. 19:00
 7/7 anonim válasza:
2-es vagyok, akkor beszéld meg vele 15/f
2014. okt. 20. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!