Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az hogy egy román...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy egy román fiú jobban feleségül vesz egy magyar lányt, mint egy magyar fiú?

Figyelt kérdés
A magyar fiúk kevésbé akarnak elköteleződni.
2014. okt. 20. 18:11
 1/10 anonim ***** válasza:
70%
Hogyan fokozható a feleségül vétel? Mi az, hogy "jobban feleségül vesz"? :D feleségebbül?
2014. okt. 20. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Neked ez a reszortod,hogy ilyen baromságokat írsz ki,vagy csak gyűlöletet akarsz kelteni?
2014. okt. 20. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Arra értem hogy a magyar fiúk nem akarják magukat elkötelezni egy házasságban. Azt látom hogy az ismerőseim többségének is román férjük van.
2014. okt. 20. 18:14
 4/10 anonim ***** válasza:
gondolom határközeli vagy.
2014. okt. 20. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Igen az vagyok.
2014. okt. 20. 18:16
 6/10 anonim ***** válasza:
Én így is nagyon feleségül vennék valakit.
2014. okt. 20. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Hát Romániában nyilván kevesebb a magyar lány mint MO-n.

És tudod amiből kevés van valahol az felértékelődik amiből sok az a kutyát nem érdekli.


Pl ha te fehérként elmész ázsiába akár nő vagy akár pasi hidd el h a párkapcsra jelenétkezők száma 100Xosa lesz mint ha mondjuk te a saját hazádban keresnél párt.

2014. okt. 20. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A felhasználó ***** válasza:
Ilyen arányok mellett nem csoda hogy a magyarok nem akarnak házasodni. 2010-ben 67% volt a válással végződő házasságok aránya, ami világszinten a harmadik legnagyobb. Azóta kétlem hogy csökkent, akár már 75% is lehet.
2014. okt. 20. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Sztem lehet csökkent pár százalékot de a trend az mindenképpen nő csak vannak benne völgyek. Én szeretnék házasodni de amilyenek ezek a mai lányok még barátnőm se volt 24 évesen szóval lassan el is felejtem ezt az egészet és ami ezzel jár... Kétségtelenül ennek is van előnye.
2014. okt. 20. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Sajnos az érdek is közrejátszik némely esetekben!

Nővéremet anno érdekből csábította el egy erdélyi srác, aztán sajnos össze is házasodtak, de végül elváltak. Van még egy ismerősöm, aki szintén így járt.

2014. okt. 20. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!