Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Akkor ez most hogy van nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akkor ez most hogy van nem ertem? Tobbi lent

Figyelt kérdés
Van egy lany aki tetszik es regen par eve en is tetszettem neki de azota mar massal is jart.Nem mondta nekem hogy nem jarna velem de nem is kerdeztem tole.Osztalyba mindig olelget.De multkor tagadott mindent mikor a baratai ott vannak levegonek nez engem vagyi akkor nem ugy viselkedik mintha nem volna ott csak a mi osztalyunk.De mindig melletem ul es mar jo par eve baratok is vagyunk meg minden.de nekem mindig azt mondja hogy nem vagyok szep pedig eleg jol nezek ki nem magamat akarom dicserni de jol nezek ki.Egy idosek vagyunk en egy kicsit oreggeb egyforma magasak.Szerintetek akkor ez most mi olelget de tagadja meg minden kerlek segitsetek a nok megfejthetlenek.
2014. okt. 20. 18:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem örül neki hogy van egy fiú barátja akivel lehet "játszani", legalábbis leírás alapján nagyon úgy hangzik. Nekem furcsa, ha egy csaj egyfolytában ölelget olyasvalakit aki csak "barátja"... Én lány vagyok, elvileg érzelmesebb mégsem ölelgetem egyfolytában meg ok nélkül a többi lányt SE :D
2014. okt. 20. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Haat pajti, en 12 evesen csinaltam ezt. Ha 12nel tobb a csajszi, hagyd a francba.:D 18/L
2014. okt. 20. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
12 pontosan mint en
2014. okt. 20. 18:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!