Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy lány ilyet ír, akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány ilyet ír, akkor mit gondoljak?

Figyelt kérdés

"Bocsánat. Most egy darabig nem bírok a szemedbe nézni."


Szerintetek ilyenkor velem, vagy magával van problémája?


2014. okt. 20. 21:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
magával
2014. okt. 20. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Szerintem tett valamit, amire nem túl büszke.
2014. okt. 20. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Mire írta ezeket, vagyis volt valami előzménye? Én is lány vagyok, de ehhez történnie kellett előtte valaminek, hogy ilyet írjak.
2014. okt. 20. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
49%
Női logika: "Megk úrták hétvégén, de persze beléd szerelmes."
2014. okt. 20. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
66%

Semmit. Mű az egész és hazugság és 3.osztályú előadás.


Az ilyet sose nyeld be.


Annak a szövegét nyeld be, aki egy szó val kér: Bocsáss meg. Csak ennyi. Nincs komment hozzá, nincs teátrális jelenet.


A te nőcidet kukázd, mert még egy ilyen pillanatban is képes teátrálisan hazudni és az ilyen nem ember.

2014. okt. 20. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Ez egy erősen alakuló kapcsolat. Az előzmény az volt, hogy itt volt nálam egész délután, nagyon jól éreztük magunkat és kicsit be is rúgtunk. Egyszer csak átment a beszélgetés olyan irányba, hogy: "ha együtt leszünk, meg fogok változni, nem fogsz szeretni, stb." Erre megnyugtattam, hogy láttam már minden oldalát és 100%-osan szeretném ezt a kapcsolatot. Utána mondta, hogy mennie kell, én kérdeztem, hogy mi a baj és lényegében elviharzott.
2014. okt. 20. 21:53
 7/13 anonim ***** válasza:

*: "ha együtt leszünk, meg fogok változni, nem fogsz szeretni, stb."


Ezt tudod miért mondta? mert nem önmagát adta, hanem másolt egy másik nőt.


Ezért.


Annak a másiok nőnek az egyénisége, a játéka, a stilusa tetszik neked, és nem az aki utánozza. Az utánzó meg tisztában van azzal, hogy a másik személyhez köze nincs, és sosem lesz olyan, hiszen a saját egyéniségével nem tudott rád hatni. Ezért vette fel más egyéniségét.

2014. okt. 20. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
valószínű ugy érzi h nem jó ember és nem akar bántani de nem akarja rád erőltetni h ő ki is valójában.Ismerős az érzés nállam is volt ilyen.Ne aggodj nem mondani kell neki h elfogadod igy ahogy van hanem mutatni h bizzon benned h te tényleg ilyennek szereted
2014. okt. 20. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Egyet ne felejts kérdező: a nők ravaszabbak annál mint amit mutatnak magukból.


Tudok olyanról, hogy egy adott pasi előző nőjét lemásolta egy másik, és úgy lépett az adott pasi felé, akitől a pénz kellett a csajnak.Kb. 1,5 évig kotorta az előző csajt, hogy beszél, hogy viselkedik stb..

2014. okt. 20. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
sperma ment a szemébe!::)
2014. okt. 20. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!