Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Te mit tennél ha a barátnődnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te mit tennél ha a barátnődnek/párodnak súlyos betegsége alakulna ki?

Figyelt kérdés
2014. okt. 21. 13:47
 1/8 Jázi :) ***** válasza:
Mellette állnék.
2014. okt. 21. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Támogatnám, segíteném őt.
2014. okt. 21. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
támogatnám és amennyit tudnék mellette lennék, de ha a drága gyógyszerekre lenne szükség amihez pénz kell akkor inkább dolgoznék mellette...szerencsére olyan munkám van amit akárhonnan tudok végezni...de inkább akkor dolgoznék amikor alszik...
2014. okt. 21. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Segíteném amiben csak tudnám.
2014. okt. 21. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Láttam már ilyet, a férfi kitartott a nő mellett.
2014. okt. 21. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
attól függ milyen súlyos. mi a betegség?
2014. okt. 21. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem beteg a barátnőm,eü szakon tanulok és meséltek olyat is amikor a férfi nem tartott ki a barátnője mellet,és ez miatt gondolkodtam sokat ezen.
2014. okt. 21. 14:18
 8/8 anonim ***** válasza:

ha abból indulok ki,hogy 22 éves vagyok. ha lenne most egy barátnőm, akkor szétválnának útjaink. de nem azért mert egy gyökér vagyok,hanem most még sztem nem tudnám úgy kezelni a heylzetet, így jönne csomó konfliktus. ha feleségem lenne, akkor ugye jóban rosszban, ott már nem véletlenül fogadom meg azilyet. de előtte nem tudom,hogy mellette maradnék-e. engem is megbetegítene lelkileg. főleg,ha halálos.

ha cukorbeteg lenne leszarom

2014. okt. 21. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!