Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy kapcsolatom es es sulyos depressziosok vagyunk. Van valaki aki segiteni?

Figyelt kérdés

sziasztok. Van egy kapcsolatom. De az elejetol kezdem inkabb.


Februar-28 an volt este. Ki irta hogy 7 es fel ev utan van remeny es van ki ut a depressziobol. En ra irtam de csak masnap irt vissza. Es elkezdunk a depressziojarol beszelni. En is az vagyok. Es sulyos depresszioba estem mar lassan 1 eve. Es talakoztunk egyszer de o nem pesten lakik hanem veszprembe. Szoval nem nagyon tudunk talakozni de majd ezt meg oldjuk. Es talakoztunk es amikor setalgatunk es beszelgetunk fel hozta a temat vagyis a depresszios temat. Es arrol beszeltunk. De a vegen mondta hogy szeret es mondtam neki hogy en is ott. Nagyon nehez volt vissza engedni. De nem ez a lenyeg. Hnem a depresszio probalunk le szokni rola de csak mi kozosen ki szoktunk talani dolgokat hogy kb 1 hetig ne mergeze meg magat en meg ne vagdosam. De nem birjuk ki. szoval ezt kenne orvosloni. Tudtok valami mogyszert hogy hogyan szokhatunk le? De mar mind ketten probaltuk a dokit. De nem segitet. Szoval ti hogyan tudtaok le szokni. Kerlek segitsetek? O a szerelemem. Es segiteni akarok neki es o is nekem. Szoval valami tipp? Bocsi hogy nem olyan jo a szoveg. De szerintem ertitek a lenyeget. :) kerlek segitsetek.



2014. máj. 5. 22:05
 1/7 anonim ***** válasza:

A depresziób két ki út van

1 környezet váltás

Mindent és mindenkit ott hagyni

2 öngyilkoság

Utóbbit többen választják mert egyszerűbb :)

2014. máj. 5. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
2x olvastam el de még most se fogtam fel hogy mi van. Ha nagyon depisek vagytok menjetek dokihoz, az ad bogyót azt szedjétek és tökéletes lesz a világ. De ennyi erővel be is szívhattok, az is olyan hatással van.
2014. máj. 5. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Vegyél egy zsák mákbugót. eltart egy darabig
2014. máj. 5. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
le egyszerusitem depisek vagyunk dokinal voltunk es mar nem tudunk mit ki talani hogy meg gyogyuljunk. E ebbe kerem a segitsegetek hogy milyen mogyszer van hogy leszokjunk?
2014. máj. 5. 22:13
 5/7 anonim ***** válasza:
A bogyó nem teszi egycsapásra széppé a világot. Az antidepresszánsok nem így működnek.
2014. máj. 5. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
"segitsegetek hogy milyen mogyszer van hogy leszoPjunk?"
2014. máj. 5. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Súlyos pánikrohamaim voltak.Szakembertõl kaptam antidepresszánsokat,prazolexet,arketist.Három év hiábavalóreménykedés után,megismertem egy pasit,aki a szeretetével,figyelmével,törõdésével teljesen kigyógyitott,és a gyógyszereket is letettem egyik naprol a másikra!A lényeg a bogyók tisztára drogos külsõt és elvont gondolkodást váltottak ki!Nagyon nem jók,nem gyógyitanak hanem mégjobban elnyomnak.Sajnos.

Próbálljatok egy teljesen más életsilust elkezdeni,és célt kitûzni.Nem lehetetlen csak a megfelelõ társ kell a sikerhez.

2014. máj. 5. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!