Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért vagyok ilyen szerencsétlen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok ilyen szerencsétlen?

Figyelt kérdés
Nem sírni akarok, de nagyon kéne egy-két tanács. 22 éves fiú vagyok. Nem vagyok csúnya, nem vagyok buta, egy teljesen átlagos fiú vagyok. Jártam régebben sokat bulizni, voltak otthon maradós időszakai, most a főiskolára koncentrálok. 8 éve folyamatosan keresek magamnak barátnőt. Minden próbálkozás csúfos véget ért. Pedig voltam nagyon szerelmes, önmagamat adtam, volt mikor megjátszottam magam, próbálkoztam fiatalabb és idősebb lánynál is, külföldivel is, de mindig ugyanaz volt a vége. Általános iskolás, gimnáziumos és főiskolás koromban is. Mindig kosarat kaptam, soha nem volt még komoly kapcsolatom. De eljártam ismerkesni, hátha ott lesz a "nagy Ő", kinőttem az ilyen gyermekbetegséget, hogy nem szólítom meg azt a lányt, aki tetszik. Minden féle lánnyal beszélgetem mindenről, de mindenki visszautasít. Próbáltam nem magam okolni, rosszul választottam, de ennyi lánynak nem lehet nem igaza. Valami hatalmas hiba van bennem, mert taszítom a nőket. Az utóbbi pár hónapban több ígéretesen induló kapcsolatból is semmi sem lett. Volt mikor belettem mutatva a barátainak, családjának, volt mikor randomban leszólított lányra azt hihettem az igazi, de attól is kosarat kaptam. Nem általánosítani szeretnék, hogy qvák a nők, hanem kétségbe vagyok esve amiért ilyen lúzer lettem. 22f
2014. okt. 21. 21:29
 1/1 anonim ***** válasza:
miért vagyok ilyen szerencsés?
2014. okt. 21. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!