Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nekem sosem lehet barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nekem sosem lehet barátom már? Miért vagyok ilyen szerencsétlen a párválasztás terén?

Figyelt kérdés

22 (lassan 23) éves nő vagyok, és soha nem volt párkapcsolatom, és szexuális tapasztalatom is gyakorlatilag 0 (szűz vagyok).

Különlegesen vonzó nőnek tartanak. Vékony vagyok, feszes popsim van, ápolt vagyok, hosszú szőke hajam van, és szépnek mondott arcom. Nem vagyok egy Barbie-baba, inkább karakteres szépség.

Belső terén sem értem, hogy mi lehet a gond, sokan kedvelnek. Diplomás vagyok, 2 idegennyelvet beszélek, sok témához hozzá tudok szólni.


A férfiak terén a tapasztalataim katasztrofálisak. Tinikoromban reménytelenül szerelmes voltam, eközben nagyon csúnyák/buták próbálkoztak be, az egyetemi éveim alatt meg sokan át akartak verni, és csak megd**ugni akartak. Pedig nem szépfiúkra hajtottam.

Olyan is volt már, hogy végre megtetszett valaki, nagyon jól el tudtam vele beszélgetni, de kiderült, hogy meleg.

Az a baj, hogy eljutottam már oda, hogy annyira belefásultam az egyedüllétbe, hogy már akkor is lehetséges, hogy kihátrálnék, ha találnék olyan pasit, aki megfelel nekem.


Van ebből kiút? Mit kellene tennem? Szeretnék boldog lenni végre.



2014. júl. 10. 20:57
1 2 3
 1/21 Mr. Truth ***** válasza:
78%
Túl szép hogy igaz legyen... Ezt gondolom
2014. júl. 10. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Hat ha nemgond velem osszegyuhetsz józsi vagyok kömüves de hejes vagyok
2014. júl. 10. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Annyian fognak most felajánlkozni neked!
2014. júl. 10. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

Itt most lesznek jelentkezők mindjárt akik megmutatják a kiutat. :-)

Amúgy meg hidegen hagy, nekem se volt, de legalább nem vagyok szűz hehehe :-)

26f

2014. júl. 10. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

Egyetértek az első válaszolóval.

Ha viszont tényleg igaz, amit írsz, és nem csak a pozitívumaidat írtad le, akkor azt mondom, hogy szívesen megismernélek, még nekem sem volt kapcsolatom, de én tudom az okát: önbizalom hiány.

21/F

2014. júl. 10. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
24%
Az ilyen szép csajok megérdemlik h szenvedjenek, "amit isten ad azt el is veszi"...
2014. júl. 10. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

Minden igaz, amit írtam magamról. Felajánlkozókat, privátokat nem szeretnék, ezt most leszögezem! Tanácsokat szeretnék, ezért írtam ki a kérdést.


Persze vannak negatív tulajdonságaim, sőt, szépséghibáim is, de semmi olyan, ami nincs millió lánynak, akik mégis sikeresek párkapcsolati téren.

2014. júl. 10. 21:05
 8/21 anonim ***** válasza:
46%
Még a végén kiderül h rusnya vagy és ennek ellenére felszínes is. :-) :-)
2014. júl. 10. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

Primitív senkik válaszára nem vagyok kíváncsi.


Nem vagyok sem csúnya, sem felszínes. Ha felszínes lennék, már réges rég lehetne párom.

2014. júl. 10. 21:10
 10/21 anonim ***** válasza:
azért remélem a levelet elolvastad, még ha nem is válaszolsz rá :)
2014. júl. 10. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!