Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van ennek értelme?

Figyelt kérdés

Nem regen erkezett vissza valahonnan (gyakorlat). Aggodos tipusu lany vagyok es bizalmatlan. Ti mennyit beszeltek a parotokkal? Vagy mennyi az az ido, aminel mar aggodni kellene, ha elerhetetlen minden kommunikacios teren? (1 napja se hire se hamva, semmi jelzes). Korban 4 evvel idosebb, de munkajabol adodva hosszabb idore eltunhet, mosz azert tudom, hogy nem munka, mert mar vege van a gyakorlatsorozatnak.


Ti hogy vagytok ezzel?

20/L


2014. okt. 22. 07:07
 1/8 anonim ***** válasza:

Aggodos tipusu lany vagyok es bizalmatlan->féltékenykedő

szép ködösítés de szerintem azért hagyd levegőt venni és ne fojtsd meg.

2014. okt. 22. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hát azért egy kapcsolatban hosszabb idő után hazautazva nulla életjelt adni gáz. Kötelékfóbiás a fiú, sok gondod lesz vele.
2014. okt. 22. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
1 napja nem válaszolt és már ki vagy akadva.Legalább teret engedj már neki.
2014. okt. 22. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Mindenkihez: azért vagyok bizalmatlan, aggódó, mert volt már rá példa, hogy két napig se írt az aktuális fiú. Általában megvárom, amíg ők keresnek engem egyrészt, másrészt pedig szerintem nem óránként írok nekik hogy hol vannak. Nem ismertek, gondolhatjátok, hogy ki tudja milyen vagyok, de az biztos, hogy sok tere van, ugyanis egész nap nem írok neki, és este szoktunk csak csevegni (már amikor). Ezért esik rosszul, hogy azt mondod féltékeny vagyok.
2014. okt. 22. 11:04
 5/8 anonim ***** válasza:
Osztálytársam barátnője érettségire tanult kb 5 napig nem beszéltek.Mondom hagyj neki teret.
2014. okt. 22. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszt!
2014. okt. 22. 14:40
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem akartalak megsérteni, végül is nem ismerlek csak azt mondtam ami látszódott az írásból.
2014. okt. 22. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Érthető! :) No meg nem igazán tudtam normálisan megfogalmazni a valódi "okot/problémát/aggódás tárgyát".
2014. okt. 22. 15:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!